Výstaviště otevírá dětskou lanovou stezku i fitness a workout hřiště

Nově vybudovaná fitness a workout zóna a lanová stezka čekají na své návštěvníky  - foto  Výstaviště Praha
Nově vybudovaná fitness a workout zóna a lanová stezka čekají na své návštěvníky - foto Výstaviště Praha

Areál pražského Výstaviště zve malé i velké návštěvníky na letní sezónu, řada atrakcí je navíc dostupná zdarma. Do spodní části areálu, který je věnovaný právě volnočasovým aktivitám, mohou nyní Pražané projít nově vytvořeným vstupem přímo ze Stromovky.

Výstaviště se postupně snaží nabídnout moderní volnočasové aktivity, které si užijí nejen rodiny s dětmi, sportovci, ale i senioři či přátelé, kteří jdou večer posedět. Řada z nich je také zcela zdarma a volně přístupná. Aktuálně mají rodiny s dětmi k dispozici moderní dětské hřiště u Maroldova panorámatu, již oblíbený cyklo park, a starší děti se určitě zabaví na nově otevřené lanové stezce. Mezi další novinky patří venkovní fitness a workout hřiště, které se nachází u nové zbudovaného vstupu ze Stromovky. 

Součástí volnočasového prostoru by také brzy měl přibýt piknikový prostor s elektrickými grily. Pro ještě příjemnější trávení volného času nejen pro rodiny s dětmi, ale i sportovce, plánuje Výstaviště nová pítka, venkovní sprchy a další prvky. 

 

Comments

comments

Vyhledat