Warner Bros. Discovery rozšiřuje své portfolio v ČR o Warner TV

Warner Bros. Discovery rozšiřuje své lineární portfolio v České republice o Warner TV. Jedná se o první volně šířený televizní kanál, který společnost v zemi spouští.

V České republice Warner Bros Discovery provozuje 18 placených lineárních televizních kanálů (Discovery, Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport 4K, HGTV, TLC, Travel Channel, Investigation Discovery, Cartoon Network, Cartoonito, CNN, Food Network, Animal Planet, HBO & HBO 2 & HBO 3, Cinemax & Cinemax 2) a streamovací platformu HBO Max.

Od roku 2024 se k lokálnímu českému lineárnímu portfoliu přidává i Warner TV. Země se tak stane druhým trhem po Itálii, kde je Warner TV dostupná volně, a jedenáctým trhem v regionu EMEA, kde je Warner TV dostupná prostřednictvím rozsáhlého portfolia lineárních sítí.

Jamie Cooke, generální ředitel pro střední a východní Evropu, Pobaltí, Blízký východ, Středomoří a Turecko ve společnosti Warner Bros. Discovery, řekl: „Jsme velmi rádi, že můžeme přinést náš první volně vysílaný kanál do České republiky. Spuštěním Warner TV doplníme naši již tak rozsáhlou lokální lineární nabídku a všem divákům přineseme skvělé filmy a produkci z naší knihovny Warner Bros. Discovery. Česká republika je jednou z našich nejdůležitějších zemí v regionu a Warner TV představuje přirozený krok, protože všichni milovníci televize, filmů a seriálů na trhu budou moci sledovat skvělý obsah na našem novém volně vysílaném kanálu.“

Václav Paleček, ředitel distribuce a obchodního rozvoje společnosti Warner Bros. Discovery v České republice a na Slovensku, dodává: „Televizní kanál Warner TV bude dostupný pouze v Čechách. Spuštění Warner TV v České republice představuje velký milník pro nás i náš místní distribuční trh. Kromě našich placených televizních kanálů, které přinášejí živé sportovní přenosy, reality, lifestylový a dětský obsah, původní tvorbu, filmy a seriály, doplní Warner TV jako lineární volně vysílaný kanál naše portfolio a přinese náš obsah novým divákům.“

Comments

comments

Vyhledat