Z Netflixu do Prahy: přijíždí hvězda stand-upu Tom Segura

Herec, komik a spisovatel Tom Segura patří k největším jménům mezi stand-up komiky dneška. Na svém aktuálním globálním turné už stihl vyprodat mnohé ze dvou set zastávek. K slávě mu pomohla série speciálů na Netflixu Ball Hog (2020), Disgraceful (2018), Mostly Stories (2016) a Completely Normal (2014). Do Prahy přijede Tom Segura poprvé 26. dubna 2023, kdy do Divadla Broadway přiveze úspěšné světové turné I’m Coming Everywhere – World Tour. Vstupenky (590 790 Kč) budou v prodeji od 27. října na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster.

Když v roce 2022 vydal knihu I’d Like to Play Alone, byl z toho bestseller a New York Times ji zařadily na seznam nejlépe hodnocených knih. Forbes o ní napsal, že se u knihy budete smíchy za břicho popadat, magazín Paste dodává: „Segura má přirozený talent vyprávět příběhy způsobem, jaký běžné anekdoty povznáší na komediální událost.“

Ve vlastním studiu Mom’s House natáčí společně se svou ženou Christinou Pazsitzky i dalšími komiky podcast Your Mom’s House a s komikem Bertem Kreischerem i dalšími osobnostmi podcast 2 Bears, 1 Cave. Se začátkem pandemie přišel s jednou z vůbec prvních živě streamovaných podcastových sérií.

Úspěšná je i jeho filmová kariéra – po boku Elizabeth Lail účinkoval ve filmu Countdown, ve snímku Instant Family si zahrál s Markem Wahlbergem a Rose Berne. Jako hosta jsme ho mohli vidět v pořadech Stephena Colberta, Conana O’Briena i Jamese Cordena. Ohlasy měly i jeho pořady Workaholics anebo Happy Endings, stanice Comedy Central pak uvedla jeho zábavný cyklus Tom Segura, Mash Up, How to Be a Grown Up. Když zrovna nekouká na americký fotbal, tak čeká, až znovu začne fotbalová sezóna. Na Instagramu ho najdete jako @seguratom, na Twitteru pod jménem @tomsegura.

Tom Segura (US)

26. 4. 23

Divadlo Broadway, Praha

Comments

comments

Vyhledat