ZALANDO DESIGNER SE SPOJUJE S MEZINÁRODNÍ DESIGNÉRSKOU PLATFORMOU NOT JUST A LABEL

Tereza Rosálie Kladošová
Tereza Rosálie Kladošová

Zalando, přední evropská platforma pro módu a životní styl, s radostí představuje partnerství s renomovanou platformou Not Just A Label. Partnerství, které se týká Zalando Designer, bude postupně představovat nejlepší začínající i etablované designéry, mezi nimiž nechybí například ABODI, Buki Akomolafe, Sabato Russo nebo čeští Shoedaism, Jan Černý a Tereza Rosálie Kladošová.

 

Výběr z poslední kolekce Jana Černého na Zalandu inspirovala touha po návratu k přírodě. To je evidentní hlavně v květinových vzorech na některých kusech z kolekce, které jsou z části tvořeny fotografiemi právě Jana Černého pořízenými během první vlny pandemie. Designér, který byl v minulosti mimo jiné stážistou Virgila Abloha v Louis Vuitton, přistupuje ke svým kolekcím inkluzivně, což je atraktivní především pro skupinu Gen Z napříč Evropou.

Tereza Rosálie Kladošová je respektovanou lokální designérkou známou především pro svou hru s barvou a strukturálními prvky. Zalando Designer představí její kolekci doplňků pro podzim a zimu 2021.

 

Platforma NJAL vznikla v roce 2008 a od té doby vyrostla ve výkladní skříň moderní luxusní módy, kde představuje kolekce začínajících designérů z celého světa, kolekce designérů, kteří produkují udržitelněji; podporuje lokální komunity a představuje osobitý design.

Zákazníci Zalando Designer teď mohou najít kategorii NJAL přímo na webových stránkách platformy a objevovat tak NJAL značky v dedikovaném online prostředí. Najdou je ve dvou kategoriích – „Ikony zítřka“ s kolekcemi nastupující generace designérů dámské módy a „Radikální vize módy“, která oslavuje výjimečný styl a osobitý design.

 

Dostupnost značek z platformy NJAL obohatí existující nabídku Zalando Designer. Anaheta Metghalchi von Berenberg, Buying Director Zalando Designer říká: „Zdvojnásobujeme nabídku Zalando Designer rozšířením značek a sortimentu s cíleným onsite zážitkem. Společně s našimi partnery jako jsou Not Just A Label se chceme zaměřit na růst rozličných a diverzních designérů a luxusního sortimentu a rádi bychom tak přispěli k pozitivní změně u našich zákazníků.“

 

Stefan Siegel, zakladatel Not Just A Label komentuje spolupráci se slovy: “NJAL zajišťuje designérům platformu, díky které se mohou propojit s globálním publikem a povzbuzuje je k výrobě oděvů, které jsou udržitelnější, podporují lokální komunity a řemeslnou dovednost. Jsme i nadále odhodláni zastupovat inkluzivní designérský sortiment a partnerství se Zalando Designer nám dovoluje představit a zviditelnit právě začínající designéry na této platformě, která sdílí stejné hodnoty a dlouhodobý přístup jako NJAL.“

 

#zalandoDesigner @notjustalabel 

 

 

Comments

comments

Vyhledat