Život v éteru: plakáty

Kampaň ke knize o historii Radia 1 pokračuje, ode dneška má ještě mesíc.

Už nyní se povedlo přehročit původní cíle, a tak kromě knihy bude i audiokniha a možná i něco mnohem většího.

O co jde?

Jedinečná sbírka vzpomínek s desítkami svědectví DJů, ale i lidí z kanceláře nebo těch, kdo Radio 1 „pouze“ poslouchají. Život v éteru si získal pozornost ihned po zahájení kampaně na crowdfundingové platfomě Hithit – i když do konce kampaně zbývá měsíc, je už jisté, že drahá výroby knihy se zaplatí.

„Zájem předčil moje očekávání, a tak bude fajn lidem nabídnout víc,“ říká autorka Jana Kománková. „Kromě e-knihy, která je v dnešní době už nutnost, se plánuje natočení audioknihy. Režiséra, autora hudby a další tvůrce už mám vytipované a souhlasí, zbývá materiál připravit tak, aby si výsledek rádi pouštěli nejen posluchači Radia 1.“

 

 

Vydání jedinečné kroniky o kultu nejen 90. let je možno podpořit na platformě Hithit. Kromě samotné knihy jsou v odměnách pro přispěvatele i vstupy na hudební akce, merch z limitované edice, nebo třeba slevy na vinyly a malba studia Radia 1. Plakát z archivvních pokladů ve formě koláže je k mání i samostatně, pro ty, kdo už knihu mají. 

Nové odměny jsou průběžně přidávány během celé kampaně! Znamená to, že i ti, kdo knihu už mají jistou, mohou najít něco nového.

https://www.hithit.com/cs/project/11979/probudme-knihu-zivot-v-eteru

Comments

comments

Vyhledat