Život v éteru: Výhry

Život v éteru je kronika počátků českého soukromého rozhlasového vysílání.

 

Do neděle 4. června běžela soutěž o knihu – zadáním bylo zaslat jakýkoli vizuální příspevěk na téma co pro daného člověka znamená rádio. Děkujeme za všechny zaslané obrázky, fotky, koláže a další nádhery – vybrány byly nakonec dvě výherkyně (kontaktovány jsou mailem, kvůli GDPR nezveřejňujeme jména), jejichž příspěvky byly neodolatelné.


Příběh Radia 1 je nejen příběhem konkrétní legendární rozhlasové stanice, ale i celého soukromého vysílání v Česku: právě tahle parta „pirátů“ prošlápla cestu všem soukromým rádiím, která po revoluci neměla ani právní rámec.

Kampaň na Hithitu, v jejímž rámci se dají objednávat knížky za speciální i merch v limitované edici, končí 16. června. Knihy budou od podzimu v běžné distribuci v knihkupectcích, nezávislých obchodech s hudbou a módou a na dalších místech, ale za vyšší cenu.

https://www.hithit.com/cs/project/11979/probudme-knihu-zivot-v-eteru

 

Odměny:

Co je možné získat? Kromě knihy samotné a merche, jako jsou tašky a plakáty, je tu i možnost mít v knížce poděkování. K dispozici jsou také ručně pletené ponožky:) Exkurze do rádia se už bohužel vyprodaly.

 

Comments

comments

Vyhledat