Značka Buffet poprvé na Designbloku

Buffet
Buffet

Oděvní značka Buffet se poprvé představí na Designbloku s novou kolekcí inspirovanou útulností, teplem a přímo hmatatelným pocitem domácí pohody. 

Premiéru letošní kolekce AW19 si značka Buffet nechala záměrně na designovou a kulturní událost roku v podobě Designbloku. Oblečení, které se specifikuje jako everyday wear, je oblíbené zejména mezi kreativci, umělci a architekty. 

„Naši zákazníci jsou citliví na kvalitu materiálů, zpracování a styl. Chtějí se v každodenních situacích cítit pohodlně, ale také sebejistě. Buffet jim svou estetikou dává možnost zažívat obojí zároveň,“ popisuje Juliana Summerling, Sales Director značky Buffet.

Claim „standing out without showing off“ skvěle vyjadřuje filosofii studia vytvářet každodenní oblečení, které zaujme, bez toho, aby hned udeřilo do očí nebo působilo rušivě. Cílem této značky je nabídnout kousky, které se stanou vaší oblíbenou částí šatníku a vydrží vám tak léta.  

Buffet se zaměřuje hlavně na kvalitu materiálů a jejich původ. V jejich modelech se budete cítit příjemně, a to nejenom díky prvotřídnímu zpracování, ale i díky udržitelnosti v procesu výroby a férovým podmínkám jejich vzniku. Značka pracuje se zbytkovými látkami větších oděvních společností, které osobně vybírá v Itálii. Celá výroba pak probíhá v malých rodinných firmách, se kterými Buffet udržuje úzké osobní vztahy. 

Buffet je lokální brand založený v roce 2007. Kreativní studio značky působí mezi Bratislavou a Prahou a veškerá výroba probíhá v rodinných firmách v Itálii a Portugalsku. Právě výběr materiálů, důraz na udržitelnost a férovou produkci dělá nošení kousků Buffetu ještě příjemnějším. S prodejným zastoupením v České republice, na Slovensku a v Německu má tato značka ambice nabídnout své pojetí pleasure wear, tedy oblečení, ve kterém se cítíte dobře, mezinárodnímu trhu.  

Comments

comments

Vyhledat