Značka CHATTY představuje kolekci bytových doplňků

 

Návrhářská dvojice Anna Tušková a Radka Sirková si pro své klienty a fanoušky pro letošní vánoce připravily minisérii bytových doplňků.

Minikolekce váz, hrníčků a deskových her nese společný rukopis a tím je temně hnědá kůže s ražením a ručním prošíváním.

“Napadlo nás přijít s něčím, v čem se snoubí láska k řemeslu, materiálům, ale i hravost a nadčasovost. Současně jsme chtěly vytvořit takový produkt, který ocení i klientela, která není primárně zaměřená pouze na módu”, říká o kolekci jedna z autorek Anna Tušková.

Všechny produkty jsou navrženy tak, aby ladily k širokému spektru interiérů a díky jejich unisexovému designu jsou ideálním vánočním dárkem.

Celá kolekce je vytvořena z evropských zdrojů a je vyrobena výhradně v České republice.

Limitovanou kolekci naleznete již teď v online storu CHATTY a už od čtvrtka je k prohlédnutí a zakoupení v obchodě, na adrese Haštalská 21, Praha 1.

O CHATTY:

Studio CHATTY patří v současné době k nejrespektovanějším a nejoblíbenějším módním značkám v České republice. Z původně streetwearového konceptu se návrhářky Radka Sirková a Anna Tušková vypracovaly na pozici leaderů současné domácí he-endové módy.
Jejich kolekce vznikají výhradně v české produkci a se zřetelem na udržitelnost.

Studio získalo v září 2017 prestižní ocenění Design IT Award Vogue Italy a Vogue Ukraine. Ve stejném roce byly designérky zařazeny časopisem Forbes do výběru nejvlivnějších žen Česka a časopis Elle označil CHATTY jako World’s Up and Coming Fashion Talent. CHATTY jsou též držitelkami ocenění Designblok Editors In Chief Award.

Návrhářky své kolekce pravidelně prezentovaly v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku a svou práci představily i na oficiálních týdnech módy v Berlíně, Amsterdamu, Kyjevě a Varšavě. Jako součást prodejních showroomů se v uplynulých třech letech prezentovaly během Pařížského Fashion Weeku.

Studio CHATTY: Haštalská 21, Praha 1

www.chatty.cz info@chatty.cz

page1image42922368

Comments

comments

Vyhledat