Značka Levi’s® představuje novou klasiku pro druhou polovinu roku 2024

Levi’s® neusíná na vavřínech a neustále zdokonaluje a posouvá dál své klasické ikonické oblečení a obohacuje ho o aktuální prvky. Kolekce podzim zima 2024 se nese právě v tomto duchu a hravě kombinuje odlišné styly a klade důraz na krásné přírodní materiály. Kombinací bohémských střihů, zemitých barev, westernových detailů, prvků pracovních oděvů, jasně čitelné filosofie značky a dědictví ikonických kousků – to vše se propsalo do kolekce podzim zima 2024. Bohatý střet stylů v kolekci funguje. Nebojí se odkazů na 90. léta s přiznanou špetkou 70. let. Velkou měrou jsou zastoupeny indigové, černé a jemné barvy a  každý kus kolekce je pečlivě promyšlený. A to až do nejmenších detailů, jako je barvení látek přírodními směsi a důraz na jemné praní, aby byla zaručena kvalita, která přetrvá.

Kolekce také vyslyšela stále silnějšímu volání po volnějších střizích kalhot a to jak u klasických střihů, tak i pro všechny typy postav a pohlaví. Nové modely 555™ Relaxed Straight pro muže a XL Straight pro ženy jsou výrazné dva kousky, které slibují pohodlí ve stylově uvolněných, širokých střizích. S opravdu bohatou novou kolekcí se Levi’s® opět staví do pozice lídra v klasických siluetách a inovacích v denimovém designu. 

Kolekce pro ženy

Nová kolekce vsadila na přírodní tkaniny a nabízí ženské modely s neformální a bohémskou něžností plnou drobných detailů. Od ozdobných krajek po háčkování a jemné volány. Hlavním úkolem bylo skloubit ženskost v přírodních materiálech. S příměsí westernu a utilitárního oblečení kouzlí kolekce klasické looky, které působí jak moderně, tak nadčasově. Pro spodní části šatníku má Levi’s® širokou škálu džínových kraťasů a kalhot vyrobených z nejnovějších lehkých látek. Například High Baggy Short mají uvolněný a ležérní vzhled. Nový model XL Straight a XL Chino ztělesňuje neformální pohodlí svým oversized střihem, který ale stále vychází z klasických siluet. Dalším výrazným kusem jsou šortky Ribcage Bermuda Short, spojující bohémské kouzlo s našitými motivy z americké popkultury. 

Kolekci šortek, sukní a kalhot doplňují klasické blůzy s jemnými ženskými detaily a tílka Boxy Tank z měkkých, přírodních materiálů. Levi’s® nezapomněl ani na řadu funkčních a všestranných doplňků. Z tašek stojí za zmínku Two Horse Tote All, která je ideální plážovou taškou, zatímco pásek Valerie vystihuje “used” trend. 

„Naším cílem bylo zviditelnit vzdušné džínovinové látky, postavit na nich klasické siluety a učinit je tak moderní a relevantní i pro dnešní módu,“ řekla Jill Guenza, globální viceprezidentka dámské kolekce.

Kolekce pro muže

S mnoha odkazy na 90. léta se nová kolekce pro muže rozhodla stavět na indigových, černých a šedých barvách s důrazem na pracovní estetiku a kapkou Divokého západu. I tady nalezneme řadu volných střihů džínů s dokonalými proporcemi, promyšlenými odkazy na archivy Levi’s® a nenápadným brandováním Levi’s®. Novinkou jsou kalhoty XX Chino Authentic Straight, XX Chino Loose Straight Pleated a nový 555™ Relaxed Straight model. Tyto tři střihy dohromady tvoří pilíře pánských stylingů pro novou sezónu. Dále zaujmou neformální 468 Loose denim short a XX Authentic Chino Short, dokonalé kraťasy pro bezstarostný styl.

Rozsáhlý sortiment vršků nabízí širokou škálu tisků, vzorů a pruhů. Sunset Camp Shirt je všestranným vrchním dílem, zatímco nový SS Authentic Button Down je ideálním preppy kouskem, ale s neformálním vzhledem, stejně jako vylepšené triko Sweater Knit Polo a Richmond Cardigan. Nový Vintage Batwing Graphic Tee je příjemný a uvolněný vintage model s nevýrazným logem Levi’s®, zatímco Relaxed Fit Western Shirt se hlásí k obnošenému trendu s odkazem na westernovou estetiku. 

„Jsme hrdí na naše bohaté archivy, ze kterých stále máme co čerpat. Můžeme si tak hrát s klasickými střihy, modernizovat je a stále si stát za tím, že nabízíme nové a pohodlné možnosti pro pánský šatník,“ přibližuje Janine Chilton-Faust, globální viceprezidentka mužského designu v Levi Strauss & Co. „Kolekce nabízí opravdu unikátní kombinaci vintage kousků s westernovými detaily a odkazy na 90. léta, což dohromady povyšuje naše milované a osvědčené modely ještě stupeň výš.“

Comments

comments

Vyhledat