Značka OVERALL OFFICE slaví narozeniny a otvírá obchod

Česká značka Overall Office si nadělila dárek k pátým narozeninám a otevřela svůj Overall Store v Praze na Letné, na adrese Heřmanova 18. Obchod nabízí selekci z posledních kolekcí značky, v nabídce tak nechybí plavky, spodní prádlo nebo oblečení. Novinkou jsou Spiral Dress, šaty v oblíbeném spirálovitém střihu a několika provedeních. Otevřeno je zatím od středy do pátku od 13.00 do 18.00, v době konání trhů v Heřmanově ulici i v sobotu.

Malý krok pro Prahu, velký pro značku Overall Office. I tak by se dalo v nadsázce charakterizovat otevření vlastního vysněného obchodu, kam mohou zákazníci značky přijít, vše si prohlédnout a vyzkoušet, případně konzultovat přímo s designérkami značky „Dlouho jsme pracovaly ve sdíleném ateliéru, který je skvělý, ale není tak reprezentativní a dostupný, jak bychom si představovaly. Otevřením našeho vlastního obchůdku si nejen plníme sen, ale doufáme i v bližší kontakt se zákazníky“, říká Monika Krobová ze značky Overall Office.

Sortiment obchodu nabízí vše, co značka a její designérky Monika, Kristýna a Karolína vytváří. Zákazníci tu najdou nejen plavky a spodní prádlo, ale také oblečení nebo kabelky. Chybět nebudou ani ojedinělé modely šité z archivních materiálů značky v limitovaných počtech a k dispozici právě jen v kamenném obchodě.

Novinkou jsou pak Spiral Dress z organického bavlněného úpletu. Vychází z charakteristického spirálovitého střihu, který v Overall Office osvědčeně používají několik sezón, a navazují na ikonický spiral top. Zákazníci zde najdou i Shell Clutch – kabelky z kůže nebo další novinku, plátěný shopper ušitý z materiálu, který se používá na výrobu stanů a je z lokální produkce.


Overall Office

www.overall-office.com

Heřmanova 18, Praha 7

Otevírací doba: St-Pá 13:00-18:00 / Email: hello@overall-office.com / Telefon: +420 777 241 460

 

Comments

comments

Vyhledat