14. ročník festivalu MightySounds s Anti-Flag i Royal Republic

Festival MightySounds, který proběhne 13.-15. července 2018 v Táboře, od 1. května zvyšuje ceny vstupenek. Už jen pár dní je možné koupit vstupenky na festival za výhodnější cenu 1400 Kč, od května bude cena o 200 Kč vyšší.

 

Poprvé na festival přijedou aristokrati garážového rock’n’rollu, Royal Republic. Kromě nich na 14. ročníku žánrového festivalu vystoupí aktivističtí Anti-Flag, taneční projekt Dub FX nebo špičkový folk punk v podání TheRumjacks. Pořadatelé oznámili také Sickofitall, InnerCircle, Booze and Glory a mnoho dalších interpretů, jejichž výčet je k nalezení na webu.

 

I letos bude MightySounds třídenní akce nabitá tím nejlepším z hudby, alternativního divadla i sportu a dalším doprovodným programem. To vše spolu s nabídkou luxusního jídla a návštěvnického komfortu je doprovázeno pověstnou skvělou atmosférou. Po několikaleté pauze se organizátoři znovu zapojí do projektu Čistý festival a budou se tedy opět o něco více věnovat třídění odpadu a umenšování ekologické stopy.

 

Vstupenky lze koupit za 1400 Kč na stránkách festivalu nebo o 50 Kč méně ve vybraných kamenných obchodech, ale pouze do konce dubna, pak se cena zvýší. Sejdeme se v červenci v Táboře!

 

*MIGHTY SOUNDS vol. 14*

  1. – 15. července 2018

Tábor, letiště Čápův dvůr

Comments

comments

Vyhledat