Horká novinka severské krimi láká k vyzkoušení e-knih

foto: Albatros Media
foto: Albatros Media

Albatros media chce čtenáře a čtenářky nalákat ke čtení e-knih a vybrali si k tomu novinku, na kterou si “papíroví” čtenáři a čtenářky ještě chvíli počkají. Autor bestsellerové norské krimisérie Samuel Bjørk se česky představuje potřetí. Další případ vyšetřovatelského dua Holger Munch a Mia Krügerová nese název Clona a jako první se ho dočkají ti, kdo se nebojí nových technologií. E-kniha vyjde s bezmála dvoutýdenním předstihem před papírovým vydáním.

Mobilní telefony, které dnes málokdo dává z ruky, se neustále zvětšují a dá se na nich proto pohodlně číst. Už zkrátka nepotřebujete čtečku, abyste si e-knihy užili, a telefon můžete snadno změnit v nekonečnou knihovnu. „A protože jednou z největších výhod e-čtení je okamžitá dostupnost jakéhokoli titulu, po kterém zatoužíte, chceme stávajícím i budoucím příznivcům e-knih nabídnout k okamžitému stažení titul, který by zatím na pultech knihkupectví hledali marně. Očekávaný třetí díl volné krimisérie si užijí jak fanoušci a fanynky norského mistra detektivky, tak ti, kdo se se Samuelem Bjørkem v knize Clona setkají poprvé,“ dodávají zástupci Albatros media.

E-kniha Clona vyšla v úterý 26. února, její papírová podoba, vázaná s přebalem, bude následovat 11. března. Dva týdny jsou na přečtení strhující detektivky více než dostačující, nezbývá tedy, než doufat, že e-čtenáři a e-čtenářky neprozradí ostatním, kdo je vrah. Neriskujte a stáhněte si Clonu do telefonu nebo čtečky hned v úterý. 

O knize Clona:
V horském jezeře je nalezena zavražděná baletka. Opodál stojí prázdný fotoaparát, v jehož čočce je vyryté číslo. O pár dní později najde recepční pochybného hotýlku v jednom z pokojů mrtvého saxofonistu. Stopy ukazují na stejného pachatele, který zanechává policii podivné vzkazy. Detektiv Holger Munch proto k případu přizve zkušenou vyšetřovatelku Miu Krügerovou. Společně musí zastavit vyšinutého vraha dřív, než si vyhlédne další oběť.

 

Comments

comments

Vyhledat