26. ročník hudební ankety Žebřík je na spadnutí

foto: pořadatel akce
foto: pořadatel akce

S příchodem nového roku každoročně startuje i další ročník prestižní hudební ankety Žebřík. O vítězích 26. ročníku se rozhodne pomocí hlasování během měsíců leden a únor. Finálový večer se uskuteční v pátek 9. března 2018 v Plzni. Vstupenky na slavnostní vyhlášení jsou nyní k dostání za speciální vánoční ceny. 

Hlasování do 26. ročníku proběhne prostřednictvím webu www.anketazebrik.cz na dvě etapy. První kolo bude spuštěné od 1. do 31. ledna a vzejde z něj pět nominovaných v každé z deseti kategorií. O konečných výsledcích se následně rozhodne ve druhém kole, které potrvá do 28. února.

Finálový večer proběhne v pátek 9. března v bývalém průmyslovém areálu DEPO2015 v Plzni. V roli moderátorů se nově představí dvojice Tomáš Hanák a Jitka Schneiderová. Zárukou toho, že nikdo z přítomných po celý večer nepřestane lovit ty nejlepší zážitky, budou i koncertní vystoupení předních tuzemských interpretů jako například Olympic, Wohnout, Lenny nebo Michal Hrůza & Kapela Hrůzy.

Vstupenky na slavnostní vyhlášení vítězů 26. ročníku prestižních hudebních cen Žebřík jsou již k zakoupení v různých prodejních sítích. Do konce letošního roku jsou k dispozici i speciální vánoční balíčky s klasickými nebo VIP vstupenkami pro dvě osoby za zvýhodněnou cenu.

Více informací najdete na www.anketazebrik.cz a na https://www.facebook.com/anketazebrik.

Comments

comments

Vyhledat