4. ročník Fashion Pointu je již za dveřmi

foto: pořadatel akce
foto: pořadatel akce

Již počtvrté se ve Zlíně uskuteční módní projekt studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati s názvem Fashion Point. Tento jednodenní event má za cíl přiblížit návštěvníkům fungování světa módy za pomoci odborných přednášek na různá témata a představit tvorbu studentů ateliéru Designu oděvu a ateliéru Designu obuvi na večerní módní přehlídce. V návaznosti na minulé ročníky i tento se bude konat v prostorech 14|15 BAŤOVA INSTITUTU a to již v sobotu 23.2.2019.

Fashion Point bude, jako už tradičně, rozdělen do dvou částí. Během celého dne budou probíhat přednášky speakerů z oboru a večer zakončíme módní přehlídkou. Obě části budou tentokrát probíhat v budově 14|15 BAŤOVA INSTITUTU ve Zlíně, mezi přednáškami bude pro návštěvníky přichystaná chillout zóna i občerstvení. „Vstup na Fashion Point 2019 je zdarma a přijít tedy můžete na jakoukoliv přednášku, která vás zrovna bude zajímat, nebo se můžete přijít podívat až na večerní módní přehlídku, která bude tentokrát doslova ,,zářit”, “uvádí projektové manažerky Šárka Halámková a Nikola Szentkirályiová. Generálním partnerem letošního ročníku Fashion Pointu je MONETA Money Bank, která na samotné akci bude mít pro návštěvníky přichystanou soutěž.

Role Art directora Fashion Pointu 2019 se letos zhostí návrhář Boris Kráľ, který minulý rok předvedl svou kolekci Sport outsider, ve které zachytil streetwearové a sportovní prvky z jiné perspektivy a zakomponoval je do elegantnějších modelů. Všichni návrháři i řečníci pro letošní rok budou postupně odtajňováni na sociálních sítích a webových stránkách Fashion Pointu.

Minulé ročníky se věnovaly tématům jako Trendy a kontroverze, Fashion insight, nebo módní fotografie a brandbuidling. Přednášeli u nás významní čeští návrháři, jako Jan Černý nebo Alex Monhart, blogeři jako Eliška Hudcová a Pavel Králíček, fotografka Eliška Kyselková a další.  Letos se opět budeme mít na co těšit.

Comments

comments

Vyhledat