adidas Originals přichází s novou variantou ikonické řady Forum

adidas
adidas

Pro svou kolekci podzim/zima 2021 značka adidas Originals přichází s novou variantou ikonické řady Forum – tentokrát inspirovanou kulturními trendsettery, kteří mají schopnost měnit budoucí styl. Nejnovější kolekce Forum, která podporuje mladou generaci v otevřeném přístupu k životu, oslavuje ryzí radost z amatérského sportu a odvahu nebát se experimentovat s novými nápady.

 

Od časů, kdy se adidas Forum poprvé objevily na hřišti, jsou tyto nadčasové tenisky módní ikonou a nedílnou součástí procesu formování kultury. Tato řada, která má své kořeny v basketbalu, v současnosti představuje formu sebevyjádření a je volbou umělců, hudebníků, návrhářů, představitelů místních komunit a dalších. Tvářemi kampaně řady Forum inspirované právě otevřeností a experimentováním jsou britští umělci Slowthai a Beabadoobee. V českých vodách jsou to např. Annet Charitonová, Petra Mácová, Moneyjak, Gábi Heclová nebo Kovy.

 

Kolekce Forum je inspirována módou osmdesátých let. Ikonické tenisky pro ty, jejichž kreativita a sebevyjádření neznají hranic, přináší všechny klasické prvky tohoto modelu řady v low a mid provedení, odnímatelný pásek na suchý zip, svršek s luxusní bílou kůží a tmavě modrými akcenty a detaily… a samozřejmě gumovou podrážku připravenou na sportovní výzvy.

 

Nové modely ikonické řady adidas Originals Forum jsou dostupné celosvětově od 16. července na adidas.com/forum a ve vybraných prodejnách adidas.

 

+PR FW21 ORIGINALS FORUM84 FY4976 LATERAL 014 02

 

adidas.com/forum

@adidasOriginals

 

Comments

comments

Vyhledat