A přece se hraje… V Divadle Viola tuto středu s Langmajerem a Dvořákem!

Foto Viktor Kronbauer
Foto Viktor Kronbauer

Živé vysílání z pražského Divadla Viola pokračuje i tento týden. Ve středu 22. dubna od 20h bude Robert Tamchyna zpovídat Jiřího Langmajera a Jiřího Dvořáka.  Ve Viole se oba herci potkávají  v příběhu Anděl v modrém o celoživotním blízkém přátelství Jeana Cocteaua a Jeana Maraise. Jiří Dvořák se do Violy vrací už po léta v cyklu rozhlasová hra na jevišti  s představením Adresát neznámý a Jiří Langmajer je divákům ve Viole známý především dlouholetou spoluprací na mnoha projektech s režisérem Tomášem Vondrovicem.

Nepropásněte vzácnou příležitost potkat se „na dálku“ a přece nablízko s Jiřím Dvořákem a Jiřím Langmajerem ve vzájemném dialogu o herectví, umění, o lidech, kteří je na jevišti doprovázeli, ale také o práci před filmovou a televizní kamerou. A to všechno v neopakovatelném poetickém prostředí pražské Violy.

Stream vysílá Viola na svém profilu na Facebooku https://www.facebook.com/divadloviola/  a záznamy všech setkání umisťuje také na Youtube https://www.youtube.com/user/DivadloViola

Otázky mohou diváci pokládat v průběhu přímého přenosu na Facebooku nebo psát i předem na mail: info@divadloviola.cz .

Virtuální vstupenku jako vyjádření podpory je možné pořídit na https://www.donio.cz/Viola

 

Comments

comments

Vyhledat