ABOUT YOU uvádí kolekci se supermodelkou Bellou Hadid

Bella Hadid x ABOUT YOU: Módní internetový obchod uvádí svou první  kolekci se světovou supermodelkou a podnikatelkou Bellou Hadid, která  pro kolekci vybrala své velmi osobní oblíbené modely pro podzim/zimu 2022.

ABOUT YOU představí 10. října 2022 svou exkluzivní kolekci se supermodelkou a podnikatelkou  Bellou Hadid. Kolekci pro podzim/zimu, inspirovanou styly typickými pro období let 1990–2009, tvoří  64 modelů, které všechny reflektují osobnost Belly Hadid. Výsledkem jsou designy, které představují  dokonalou vyváženost klasické a nekonvenční současné módy. Bella Hadid x ABOUT YOU je  exkluzivně v nabídce od 10.10. 13:00 (SEČ) ve všech 26 internetových obchodech ABOUT YOU po celé  Evropě.

Značka ABOUT YOU si vybrala jako partnera pro svou nejnovější mezinárodní kolekci podnikatelku a jednu  z nejuznávanějších supermodelek světa: Bellu Hadid. Tato americká modelka je známá svým jedinečným a  sofistikovaným stylem. Její svěží a ležérní městský styl, občas doplněný kousky charakteristickými pro 90.  léta, dokazuje, že se Bella dokonale orientuje ve světě módy a má cit pro nadcházející módní trendy. Ale  nebyl to jen její úchvatný a osobitý styl, který ABOUT YOU přivedl k nápadu vytvořit kolekci společně s  touto modelkou. Velkou roli hrálo také její nadšení, že může být součástí a zapojit se do tvorby návrhů od  začátku až do konce a že navíc může být i stylistkou své vlastní kolekce. „Když jsme se poprvé s Bellou  setkali, byla tak nadšená, že s námi může probrat své nápady a vize a také je uskutečnit. Společně jsme  proseděli spoustu hodin nad tvorbou návrhů a Bella dokonce přinesla pro inspiraci pár oděvů ze svého  šatníku. Po celou dobu vedla tento tvůrčí proces a prokázala, že je správný týmový hráč. Celý tým si  spolupráci s Bellou velmi pochvaloval,“ uvedla Sofia Hagemeier, týmová vedoucí pro exkluzivní spolupráce  v ABOUT YOU.

První společná kolekce nabízí dokonalý kapsulový šatník, který se nese ve stylu „Model Off Duty“. Všechny  styly se inspirují pestrou řadou designů 90. let. V kolekci lze najít spoustu kombinací kostýmků v pánském  rovném stylu, krátké rozevláté sukně a hravé topy podtrhující ženskost. Barevná paleta kolekce sahá od  teplých zemitých odstínů po jasné tóny, jako je červená a akcenty limetkové a růžové barvy. Kolekce  celkově využívá nejrůznější materiály, mimo jiné síťovinu, žerzej, denim a kůži. Zlatým hřebem jsou čtyři  upcyklované modely vyrobené ze 100% recyklované denimové látky: kabelka a kravata jako doplňky  sladěné k mini a midi sukni.

„Měla jsem radost z této osobní práce s týmem ABOUT YOU na mé vizi, kterou jsme uvedli do života.  Poskytli mi prostor pro kreativitu, možnost navrhnout kolekci tak, jak jsem chtěla, a zažila jsem spoustu  zábavy při filmování těchto úchvatných modelů, které jsem mohla doplnit několika svými kousky. Byla jsem  šťastná, že jsem měla volnou ruku, abych se mohla plně zapojit do celého tohoto procesu. Vložila jsem do  této kolekce hodně ze svého srdce i duše a nemohu se dočkat, až udělá radost ostatním tak jako mně,“  sdělila Bella.

Editoriální kampaň byla zaměřena převážně na navržené modely, které evokují temnou a magickou  atmosféru. Cílem bylo vytvořit kampaň, která bude výjimečná a ztvární Bellu zcela speciálním způsobem.  Kampaň nafotili a natočili mezinárodně proslulí umělci Conor Cunningham a Tyrell Hampton v New Yorku.

„První focení s Bellou bylo pro celý zapojený tým inspirující. Je to profesionálka a přesně ví, jak chce  předvést svou kolekci veřejnosti. Byla to pro nás fantastická zkušenost,“ dodal Julian Jansen, Content  Director ABOUT YOU.

Všech 64 kousků bude v prodeji od 10. října 2022 ve všech 26 internetových obchodech ABOUT YOU  po celé Evropě, ve velikostech XS až XXL. Ceny se budou pohybovat v rozmezí od 629 Kč do 4 999 Kč.

Comments

comments

Vyhledat