Addict: party bude v létě na High Jumpu

Foto (c) Addict Rave
Foto (c) Addict Rave

Klubová noc Addict, za kterou stojí dj a producent NobodyListen, se uskuteční 4. 8. v rámci akce High Jump v zatopeném lomu v Hřiměždicích ve středních Čechách. Bývalý žulový lom letos po dvacátečtvrté přivítá High Jump, který přes den patří extrémním skokanům do vody a v noci je ideálním místem pro rave a party. Kromě NobodyListena se v rámci line upu představí zástupce Milion+ Nik Tendo ve speciální show právě se zakladatelem Addictu. NobodyListen zahraje také svůj samostatný djský set. Dalším, kdo na Addict stage vystoupí, bude jihlavská parta 58G, která má za sebou vydání úspěšné desky City Park. Djskou posilou line upu bude také Dj Kewu.

Akce Addict se stala kultovní záležitostí a za dobu své existence se konala na mnoha zajimavých místech. Kromě pořádání klubových akcí se projekt stal také platformou pro mladé a neokoukané hudební projekty ve formě labelu Addict Sound. Addict vznikl v roce 2016 a za tuto dobu stihl opravdu dost. Historie eventu High Jump sahá až do roku 2000. Během této doby akce přivítala tisícovky návštěvníků a v jejím line upu se objevila zajímavá hudební jména nejen z tuzemské scény. Dj NobodyListen se v line upu akce objevil již v roce 2015 a v minulosti také vyprodukoval hymnu této legendární akce.

High Jump je dvoudenní akce a její trvání je od 4. do 5. srpna. Kromě Addict stage se v hudebním programu High Jumpu objevují také zástupci legend hip hopové scény jako PSH, Rest, Prago Union nebo Pio Squad. Jedno z podií bude také věnováno elektronické taneční hudbě. Na Desperados Dance Stage zahrají Matamar, Tigi, Saxofrancis, VIIITo, Tokátko nebo Joshua Sova.

Vstupenky lze kupovat stále za výhodnější cenu zde:

https://www.ticketstream.cz/iframe?booker=highjump23&lang=cs#1198999

Comments

comments

Vyhledat