KANGOL x H&M feat. Mabel – nová streetwearová kolekce na podzim a zimu

KANGOL x H&M featuring MABEL
KANGOL x H&M featuring MABEL

H&M uvede novou kolekci vytvořenou spolu s legendární britskou značkou KANGOL, ikonou streetwearu. Ke spolupráci si přizvali i Mabel, mezinárodní hudební umělkyni, která vyhrála BRIT Awards za nejlepší britskou sólovou zpěvačku. Kolekce nabídne 31 kousků a bude inspirována právě stylem Mabel, která navrhla i některé z nich. Mabel představí tuto novou kolekci nejenom v kampani, ale taky ve svém hudebním videu na Instagram Stories, kde budou k dispozici i exkluzivním Instagram filtry Kangol x H&M. Kolekce Kangol x H&M feat Mabel bude v prodeji od 17. září na hm.com a ve vybraných prodejnách H&M.

„Jsme moc rádi, že značka Kangol mohla spolupracovat na této exkluzivní kolekci spolu s H&M a Mabel. Kolekce dokonale vystihuje dnešní styl Kangol, je plná čerstvých aktualizací ve stylu streetwear. Těšíme se, až uvidíme naši globální komunitu Kangol v této nové kolekci!“ říká Hamish Morjaria, Head of Brand Kangol.

 

„Jsem nadšená z této spolupráce s Kangol a H&M! Streetwear mám v krvi a Kangol je tak legendární značka! Je úžasné spolupracovat s Kangol a H&M a sdílet svou kreativitu a styl s novou generací,“ říká Mabel.

 

Kangol je anglická legendární značka streetwearu založená ve 20. letech 20. století, kterou rozpoznáte podle loga znázorňujícího klokana. Název Kangol odráží původní produkci, kde K bylo „knittwear“, ANG „angora“ a OL „wool“. Čepice Kangol se staly podstatnou součástí stylu, který se vyvinul z hip-hopové kultury 80. a 90. let. Tento styl se stal základem šatníku mladé generace po celém světě. Mabel je v současnosti jednou z nejžádanějších světových hudebních hvězd, která má více než půl miliardy streamů svých skladeb jako Don’t Call Me Up, Mad Love a Boyfriend. Mabel píše své vlastní písně a definuje svůj vlastní styl, který se odráží ve všem, co dělá.

 

Kolekce nabízí kompletní podzimní šatník Kangol pro mladou generaci, ke které patří i Mabel: svěží, autentický, originální a zábavný. K dispozici je celá řada doplňků, nechybí samozřejmě světoznámý klobouk Kangol a čepice Ponožky, které se nosí tak, aby byly vidět, dotvářejí total look Kangol.

 

Předtím, než půjde kolekce do prodeje, Mabel odhalí nové interaktivní video ke své skladbě Bad Behaviour na Instagram Stories. Fanoušci mohou použít šest exkluzivně vyrobených filtrů Kangol x H&M, a hrát ve své vlastní naprosto jedinečné vlastní verzi hudebního videa a sdílet ji s ostatními členy Kangol komunity po celém světě. Filtry budou exkluzivně k dispozici na kanálu Instagramu H&M.

 

Comments

comments

Vyhledat