Altın Gün se vrací do Prahy s novým albem Aşk

Altın Gün, nominovaní na cenu Grammy, se vrací do Prahy s novým studiovým albem Aşk! Vychutnejte si fúzi psychedelického rocku, deep funk, synthpopu a cosmic reggae s bohatými tradicemi anatolské a turecké hudby, kterou Altin Gün s neuvěřitelnou energií přináší na světová pódia.

Altın Gün pochází z Amsterdamu a členové kapely mají různé kulturní kořeny. Kapela již více než pět let oslovuje fanoušky po celém světě svým nezapomenutelným fúzováním hudby. Jejich debutové albumOn (2018) rychle nasbíralo fanoušky po celém světě a o rok později získala kapela prestižní nominaci na cenu GRAMMY® v kategorii „Nejlepší světové album“ s druhým albem Gece (2019).

„Podobně jako Gorillaz, Altın Gün vytváří své nepravděpodobné hudební fúze pro radost z hudby.“ – Pitchfork.

Po dvou letech nahrávání během pandemie a vydání alb Âlem a Yol (2021) nahráli členové kapely Altın Gün nové, tentokrát živé album s názvem Aşk. Toto album ukazuje, že Altın Gün se snaží zachytit veškerou nakažlivou sílu a naléhavost slavných živých vystoupení kapely. Deset inovativních skladeb na albu Aşk, nahrávaných pomocí vintage zařízení a technik, představuje nové interpretace tradičních tureckých lidových písní a ukazuje tyto starobylé písně v novém kabátku.

Vstupenky v síti GoOut zde

 

Altın Gün

Palác Akropolis

Comments

comments

Vyhledat