Amatérské erotické fotky ve filmu

Film Curiosa – příběh vzniku prvních amatérských erotických fotek z Paříže roku 1895; v kinech od 12. prosince 

 

Celovečerní film Curiosa francouzské režisérky a scénáristky Lou Jeunet (absolvovala stáž u Romana Polanského) je volně inspirován příběhem spisovatele a básníka Pierra Louÿse a Marie de Régnier, nekonvenční dívky z období Belle Epoque, které spojuje nejen vzájemná fyzická přitažlivost, ale i vášeň k erotickým fotografiím.

Francouzský film Curiosa vstoupí do kin 12. prosince.

Snímek bude také uveden v rámci letošního Festivalu francouzského filmupřijede ho představit sama režisérka Lou Jeunet.

Na trailer se můžete podívat zde: https://youtu.be/DiKvdSv3PPA

 

Curiosa. Paříž. 1895. 

Pierre Louÿs je pařížský dandy a básník na pokraji slávy. On i jeho přítel Henri De Régnier jsou zamilovaní do Marie de Heredia, drzé dcery jejich učitele. Přestože by Marie s největší radostí opětovala city Pierrovi, provdá se za Henriho, který je lépe zabezpečený. Pierra to velmi raní a odjíždí do Alžírska, kde potkává Zohru –  okouzlující místní dívku, s níž má bouřlivý vztah a sdílí zapálení pro erotické fotografie. 

Paříž, rok poté… 

Marie ke svému manželovi stále nechová nijak velké city. Pierre se vrací do Paříže, přijíždí s ním Zohra. Jakmile se to Marie dozví, spěchá za Pierrem a přiznává, že na něj čekala. Okamžitě se mezi nimi rozvine milostná aféra a začíná hra na kočku a myš s mnoha hráči, plná touhy, žárlivosti a fotografování. Ve jménu vlastního já závodí v překračování zavedených pravidel. Jak daleko jsou ochotni zajít?

Comments

comments

Vyhledat