Anketa o módě a stylu – herec a model Vojtěch Babišta

foto © Martin Stranka
foto © Martin Stranka

Vojtěch Babišta je hercem a modelem. Živil se modelingem v Číně a Hongkongu, objevil se v show Jana Krause,  je tváří pánské značky BANDI a má za sebou několik hereckých zkušeností. 

Vaše definice módy a stylu?
Mám několik stylů, které mě vystihují. Záleží kam zrovna jdu, jestli na nějakou společenskou akci, konkurz, schůzku, jen tak ven s přáteli. Podle toho se přizpůsobím, aby se to hodilo. Pokud mám ale vystihnout pouze jednu definici módy a stylu, je to rozhodně gentlemanský styl. Sako, košile, společenské kalhoty + všechno v černé a několik šperků jako například prsteny, řetízky, náramky, tak to je můj osobitý styl. Cítím se v tom přirozeně a sebevědomě – Beatiful and Damned. High fashion mám ale taky rád!

Co máte nejraději na své práci?
Každý projekt je jiný. Mám na ní rád kreativitu a různorodost, bavit se s lidmi, kteří jsou součástí daného projektu a jsou do toho zapálení. To mi dokonce dodává energii a motivaci. Co se týče herectví, baví mě daná práce s postavou, nad kterou musíte nějaký čas strávit, uvažovat a učit se vše okolo ní a pochopit ji/rozumět jí ve všech směrech. Není to jenom o naučení textu nazpaměť ,jak si někteří myslí. V modelingu mě zase baví naprostá jednoduchost.

Jak si dobíjíte baterky?
S rodinou a pejsky doma na Moravě nebo někde u moře. Na obou místech je klid, pohoda a nemusím řešit žádné věci a starosti. Na Moravě mám taky spoustu přátel. Přiznám se, že taky u hraní her na Playstationu dokážu přijít na jiné myšlenky (usmívá se). Mám i nějaké další aktivity, u kterých odpočívám a dobíjím baterky, ale tohle jsou ty nejlepší a vždycky pomůžou.

Co vás zaručeně potěší?
Dobré jídlo, film nebo seriál a skvěle odvedená práce.

Váš tip, co dělat proti šedi?
Být sám sebou, takový jaký opravdu jsme. Nebát se říct svůj názor a jít si zatím, co chceme a máme rádi. Žijeme jenom jednou.

Comments

comments

Vyhledat