Anketa o módě a stylu: herec Denis Šafařík

Foto: Lucie Urban
Foto: Lucie Urban

Mladího herce Denise Šafaříka můžete momentálně sledovat každou neděli večer na ČT1 ve Zločinech Velké Prahy. Upozornil na sebe ve filmu Jan Palach a pohádce Kouzelník Žito.

 

Rád nosím ponožky vytažené přes kalhoty.

 

Jaké je vaše definice módy a stylu?

Móda je obecnější pojem. Když je něco v módě, předpokládá se, že se toho budeš držet, a pokud si “módní” člověk, tak to budeš i nosit. A to já nejsem a vlastně ani nevím, co je teď moderní. Styl už je věc osobního vkusu. Tvůj osobní pocit z oblékání. Já svůj styl mám, ale rozhodně není moderní. Je to spíš takový styl podivína. Rád nosím ponožky vytažené přes kalhoty. Staré svetry a kabáty. Někdy, a to bývá velmi sporadicky, se obléknu hezky, abych třeba potěšil svoji mamku. A slovem hezky myslím třeba sako , nebo košili.

Co máte nejraději na své práci? 

Kreativitu. Svobodu. Inspirativní lidi. Seberozvoj. Exhibici. Divadelní kluby. Převtělování.

Jak si dobíjíte baterky? 

To záleží podle nálady. Když jsem hodně unavený, spím. Mám velmi bohaté a živé sny. Jinak rád čtu a procházím se. Občas napíšu báseň. Rád se setkávám s lidmi, ale to mě ne vždy nabije. Poslední dobou sem hodně samotářský a učím se žít sám se sebou. Rád vařím, pro sebe nebo blízké, a to je příjemný relax.

Co vás zaručeně potěší? 

Sledování reality show. Já vím, zní to asi dost podivně, ale každý máme holt něco. A krom toho jarní počasí a babiččina kuchyně.

Váš tip, co dělat proti šedi? 

Nenechat ji, aby vámi prostoupila. Je to jako mor a těžko se pak vyhrabeš zpátky. Vidět spíš hezké věci a být na sebe hodný a hrdý. Vzít štětku a vymalovat si pokoj.

Comments

comments

Vyhledat