Anketa o módě a stylu: stand-up komička Adéla Elbel

Foto: Radek Maurer
Foto: Radek Maurer

FoNa naše otázky odpovídala stand-up komička a moderátorka Adéla Elbel. Neformoval ji Marek Eben, ale spíš Slávek Boura. Zabývá se životem v popkulturním odkazu s přesahem do filozofie citátů moudrých lidí. Je nesmlouvavě kritická, ale díky své lásce k proseccu je taky někdy fajn. Pravidelně vystupuje s uskupením Na stojáka a v televizním pořadu Comedy club. Na internetové televizi Mall.tv provázela dvanáctihodinovou talkshow Noční směna s Adélou. Adéla žije život, jak nejlíp dokáže, ale protože to občas zas tak dobře nedokáže, dala vzniknout svému prvnímu osmdesátiminutovému speciálu Stand-up your life: první poločas rozpadu, který bude možné navštívit 1. dubna  v pražském Multifunkčním centru Dlabačov.

 

Tvá definice módy a stylu?

Móda je boží a trefit vlastní styl je požehnání. Bohužel, lidi mají často pocit, že to, co je zrovna v módě, musí mít v šatníku bez přihlédnutí k možnostem vlastní postavy. No a styl by měl být best of z módy dle předpokladů jedince- přece nemusíme všechny nosit krátký kalhoty se širokými nohavicemi, když nemáme nohy modelek… že ne, holky..že ne…please.

 

Co máš nejraději na své práci?

Mám ráda svou svobodu- jak autorskou, tak časovou. Mám ráda to, že jsem sama sobě pánem i katem. Prostě vše závisí jen a jen na mě. To mi pomáhá se posouvat a moc nepolevovat.

 

Jak si dobíjíš baterky?

Loni jsem se zamilovala do chůze, koupila si dokonalý tenisky Nimbus 21 (jako koště z Harryho Pottera) a chodím, běhám a hlavně, jsem co nejvíc sama se sebou.

  

Co tě zaručeně potěší?

Ježíš, já jsem obecně dost radostná: mě potěší ráno slunko za oknem, dobrý kafe, druhý dobrý kafe, když si jdu zaběhat, když po mě nikdo nic moc nechce…já se těším pořád.

 

Tvůj tip, co dělat proti šedi:

Tak klasicky – úsměv je zadara, žejo..ale někdy to nejde, takže jdu běhat – no a to se po chvíli směju – chemii neochčijete- tělo si tu radost vyrobí samo. Dyť jsme jenom takový stroje, tak stačí zamrkat správným směrem a to dobrý.

Comments

comments

Vyhledat