Anytime carsharing na českém trhu stále roste a nyní rozšiřuje vozový park na 500 vozů

Anytime carsharing, přední hráč na poli služeb sdílených vozů, dále rozšiřuje svůj vozový park. Nyní přidává k oblíbeným vozům Toyota Yaris a Toyota Corolla Hatchback dalších 190 automobilů. Jedná se o 120 vozů Toyota Corolla Combi a 70 Toyota C-HR, opět s hybridním pohonem, automatickou převodovkou a parkovací kamerou. Na konci června tak budou mít lidé ve službě Anytime carsharing k dispozici již 500 vozů, vše značky Toyota.

 

„Jsme rádi, že po období, kdy lidé cestovali zejména do práce a z práce, se díky uvolnění mohou naplno rozvinout i volnočasové aktivity, výlety, cesty za kulturou, nákupy a další. K tomu všemu jsou našim klientům k dispozici zbrusu nové automobily Toyota Corolla Combi a Toyota C-HR s automatickou převodovkou, hybridním motorem a parkovací kamerou, jak jsou naši zákazníci zvyklí. Mohu prozradit, že od chvíle, kdy se objevily na pražských ulicích, je o ně mezi našimi klienty velký zájem,“ říká Milan Beutl, ředitel českého zastoupení Anytime carsharing.

 

Podle dat Anytime carsharing je nejběžnější využití sdílených vozů stejné jako použití vlastního vozu. Během pracovního týdne je to cesta do práce, na nákup, za zábavou, většinou se pak jedná o krátké jízdy, zhruba 20-30 minut. O víkendech jsou pak populární jednodenní výlety, kdy zákazníci jezdí na výlety s přáteli v průměru do 100 km vzdálených míst od Prahy. Stále více lidí si uvědomuje a dokáže si spočítat, že pokud najedou za rok méně než 10.000 km, rozhodně se jim nevyplatí pořizovat si vlastní vůz. To platí pro mladší uživatele, ale i pro rodiny, které takto řeší potřebu druhého vozu. Anytime je carsharingová služba v Praze s tarify od jedné minuty až po týden.

 

Anytime carsharing od svého vstupu na trh před dvěma lety již realizoval více než 670 tis. pronájmů, během kterých lidé najeli celkem 7,1 mil. km, 52 % z toho na elektřinu díky hybridnímu pohonu. Aplikaci Anytime carsharing si již stáhlo více než 200 tisíc uživatelů.

 

Více informací na www.anytimecar.cz

 

 

 

Comments

comments

Vyhledat