Audiovizuální kolektiv NSHT otevírá open air sezonu s lokálním line upem

Původem olomoucký kolektiv NSHT chystá open air akci. Na své si přijdou hlavně náročnější posluchači elektronické hudby. Akce, ve které budou hrát prim syrové synťáky, DIY krabičky a hromada kabelů, proběhne 2. 7. 2021 na Cross Square (před klubem Cross). NSHT chystá také další site specific překvapení ve spolupráci s nezávislým tvůrcem, hercem a režisérem Danielem Mejbou Možnarem.

Line upu vévodí duo Lenky Dusilové a producenta Ondřeje Mikuly aka Aid Kida. Koncert bude postavený na oscilaci mezi Lenčinými skladbami a Aid Kidovými elektronickými a ambientními hudebními krajinami.

Pozoruhodný hudební příběh bude vyprávět i David Beránek stojící za projektem uchOff. I přesto, že ztrácí sluch, komunikuje skrze hudbu svá poselství. Pomocí looperů vytváří smyčky a repetitivní plochy, ozvučuje vlastnoručně vyrobené kalimby a zhudebňuje vlastní texty.

Abstraktní elektro-pop, synťáky, obskurní samply společně s field recordingem, to všechno jsou beatoví samorosti Mezi Patry, kteří si na akci odbydou svůj debut.

Závěr akce pošlape podle představy Leoše Horta a.k.a. HRTL. Ten se do povědomí české klubové scény zapsal jako výrazný bastlič a sběratel syntezátorů. Pod jeho rukama pravidelně vznikají prvotřídní live sety. S nimi pak hypnotizuje publikum k nekontrolovatelnému tanci.

Akce začne v 17 hodin a bude se hrát do 22. Na after party v Crossu vystoupí Brigitte Noir a Andrea Dare.

 

NSHT

2.7.2021

Cross Square, před Crossem

 

Line up:

uchOff

Mezi Patry Klid

Lenka Dusilová & Aid Kid

HRTL

 

Vstupenky: https://bit.ly/NoShitJeZ5

FB event: http://bit.ly/FB-NSHT

 

Comments

comments

Vyhledat