AUTOKINO STRAHOV i nadále promítá každý den

Autokino Strahov Foto Jakub Červenka
Autokino Strahov Foto Jakub Červenka

Jediné aktuálně fungující kino v Praze, Autokino Strahov, nachystalo na následující týdny bohatý program.  V unikátní atmosféře strahovského stadionu si diváci budou moci užít vánoční hit Láska nebeská, českého kandidáta na Oscara Šarlatán, na čtyři Evropské filmové ceny nominované polské drama Corpus Christi i živé představení Slam Poetry. Chystají se také promítání řady rodinných filmů a pohádek. Až do Vánoc se v autokině koná dobročinná sbírka pro čtyři pražské dětské domovy. Ta vyvrcholí ve středu 23. prosince dražbou vánočních stromečků s ozdobami vyrobenými dětmi z domovů.

 

Aktuální program a předprodej najdete na webu GoOut: bit.ly/Autokino_Strahov_program

 

 

Těší nás, že díky brzkému stmívání můžeme začínat s promítáním už v odpoledních hodinách a přinášet tak program i mladším divákům,“ říká organizátorka Adéla Maternová a dodává: „Kromě filmových projekcí se snažíme naši nabídku obohatit i o živou kulturu – moc doporučuji například představení Slam Poetry plné nevšedních rýmů s velkou dávkou humoru, které se uskuteční ve středu 16. prosince.“

 

Autokino promítá každý den, v pátek, v sobotu a v neděli, kdy jsou na programu snímky pro mladší diváky a jejich rodiče, dokonce dvakrát. Dramaturgii obstarává společnost Aerofilms. Kapacita areálu je 120 automobilů, návštěvníci se mohou těšit i na občerstvení, které si lze objednat pomocí sms s donáškou přímo do auta.

 

Organizátoři zajistí, aby akce proběhla co nejbezpečněji s ohledem na pandemii koronaviru. Opouštět vozidla je povoleno pouze v případech nezbytně nutných.

 

Vstupné na všechny projekce a kulturní akce je 350 Kč za jeden automobil. Organizátoři doporučují zakoupit vstupenky v předprodeji, který probíhá přes portál GoOut. V areálu je k dispozici výdejní okénko, jehož obsluha je po celou dobu programu připravena doručit do vozidla nápoje a občerstvení.

 

Program a informace ohledně Autokina Strahov jsou k nalezení na www.autokinostrahov.cz, FB Autokino Strahov a Instagramu Autokino Strahov.

Comments

comments

Vyhledat