Bacha, váš táta má svátek!

Marionnaud_Den Otců
Marionnaud_Den Otců

V neděli 21. června mají všichni tátové svůj svátek. Řekněte jim na den otců, že je máte rádi! Většinou to umí  dcery a i u nich občas převládnou rozpaky, když má přijít na věc. U kluků a mužů je to ještě horší. Chceme to říct, ale vždycky se to zamluví nebo někde zadrhne. Takhle to vedeme pár let a jednoho dne zjistíme, že už je pozdě, že jsem to celé pokazili, že čas ulétl jak vítr a naše slova už můžeme poslat jen po něm.

Dokud pozdě není, pojďme do toho. Tátové na to nečekají, i na jejich straně jsou rozpaky, ale právě díky tomu, že to není samozřejmé a předvídatelné, to můžeme zkazit jen tehdy, když to neuděláme. Vlastně na tom nic není a jistě se to obejde i bez dárku. Ale s ním to bude jednodušší, protože to z  vás sejme trému.

Takže dárek pro tátu – nic velké a drahého, protože tátu si přece nekupujete, ale ani láhev, kterou dáváte každému. S novou rozbrušovačkou se stoprocentně netrefíte a darovat mu vysněného Mustanga z roku 1968, jak to chodí v dojemných příbězích na YouTube, si zas nemůžeme dovolit. Škoda.

Víme, že ženám, přítelkyním, milenkám udělá radost kosmetika, a skoro nikdy se v tom nedá udělat chyba. Jenže chlapovi? I když je táta starší a někdy už žije spíš na zahradě nebo v garáži, i on chce vypadat dobře. Vypadat mladší. Bezva, máme to. Věcí určených výhradně pro mužský obličej je dost a pokud nevíte, tady je pár tipů.

Co třeba krém proti vráskám kolem očí Homme Force Supreme od Biotherm? Nebo stoprocentně přírodní olej na vousy všech délek od Bad Norwegian, který ošetřuje jak je, tak tváře pod nimi? Jestli se váš táta nebojí experimentovat, k mání jsou i takové vychytávky jako textilní regenerační maska Bird’s Nest Fiber Mask od Kocostar nebo chlapský peeling Wash Face od Bad Norwegian. Podle volby se vejdete do rozmezí od 100 do 1500 korun. Navštivte obchod nebo stránky Marionnaud a sfoukněte to za pět minut. Zbytek už je na vás.

 

 

Comments

comments

Vyhledat