Baví nás: Ovocné candies od Captain Candy

foto Captain Candy
foto Captain Candy

 

 

Ovocné candies od Captain Candy: šťavnaté „must haves“ tohoto léta!

Co se vám vybaví, když se řekne léto plné chuti? Sorbety, chlazený meloun, čerstvé jahody, třešně nebo třeba právě utržené maliny? To všechno je tak nějak tradičním symbolem prázdnin. Ale letos se k nim přidává ještě jeden: novým „must have“ se totiž v létě 2019 stávají ovocné candies z obchodů Captain Candy! Z obchodů, v nichž se obyčejné nakupování sladkostí mění v dobrodružnou výpravu za poklady v podobě těch nejkvalitnějších candies.

 

Captain Candy v originálních obchodech stylizovaných do podoby pirátské lodi nabízí hromady šťavnatých sladkostí v prémiové kvalitě. Příjemně osvěžující umí být kyselé candies: třešinky, ovocné chobotničky, melounové plátky, kouzelné prstýnky nebo třeba jablečné žabičky. Obchody Captain Candy jsou v Praze na čtyřech místech: v ulicích Melantrichova 11, Uhelný trh 6, Na Příkopě 10 a Karlova 7. A klidně se stavte i večer, cestou z práce, dát si něco malého za odměnu. Captain Candy má otevřeno až do nočních hodin!

Nestíháte? Využijte možnost objednat si šťavnaté candies na www.captain-candy.cz, kde vám kromě klasického doručení nabízí i výjimečný nákup s doručením po Praze do 90 minut.

 

Comments

comments

Vyhledat