Beata Hlavenková a Oto Klempíř vydávají společný song Láska, tvl!


Foto: Michal Hančovský
Foto: Michal Hančovský

Beata Hlavenková a Oto Klempíř vydávají společný song Láska, tvl!, náznak budoucí slibné spolupráce.

Beata Hlavenková a Oto Klempíř dnes vydávají singl Láska, tvl!. Společná píseň poprvé zazněla v průběhu jedinečného koncertu Národ sobě-kultura tobě a vyjevila možný příslib budoucí umělecké spolupráce.

Beata Hlavenková a Oto Klempíř a jsou jako jin a jang. Excentrický kreativec, rapper z J.A.R. a vystudovaná hudebnice, autorka a interpretka sofistikovaných skladeb překvapili svým spojením snad každého, kdo se zajímá o kulturní dění v Čechách.

„Píseň s názvem Láska, tvl! vznikla vlastně náhodou. Bylo to naše první cvičení, které mělo za úkol vyzkoušet, jestli nám to spolu půjde dohromady. Tak dlouho jsme si pinkali různé nápady po zprávách a mailech, až jsme si byli jistí, že máme silný refrén, o kterém můžeme oba s jistotou říct, že jsme si ho prožili a naprosto mu věříme. Pak už skladba vznikala ve velmi spontánní a tvůrčí atmosféře.“

Jejich první společná skladba s provokativním názvem Láska, tvl!  měla premiéru 27. 2. letošního roku na mimořádném koncertu v Národním divadle a je prvním nádherně důrazným tahem jejich budoucího hudebního obrazu, na kterém začínají pracovat.

Lyric video Láska, tvl!:

 

Comments

comments

Vyhledat