Booko, interaktivní dětská knihovnička, se rodičům otevírá zdarma

Albatros Media
Albatros Media

Řada rodičů je momentálně doma s dětmi a vymýšlí, jak se zabavit a taky rozptýlit. Nacházíme se v nesnadné době, kdy je potřeba nezapomínat na vlídnost, pečovat o své nejbližší a snažit se zůstat v klidu a v pohodě. A taky bojovat proti nudě.

S dětskými knížkami to jde hned o něco lépe. A v Booko appce, interaktivní knihovničce, kterou provozuje Albatros Media, jich je více než sto. Desítky příběhů, které mohou mít rodiče hned k dispozici, aniž by chodili ven. Celá Booko knihovnička je nyní dostupná zdarma se speciálním kódem. Všichni tak mohou zůstat doma a “schovat” se s dětmi do krásných příběhů, číst si pro radost, učit se s anglickými knížkami slovíčka nebo poslouchat audio podobu knížek.

V aplikaci Booko jsou k přečtení dětské knížky pro kluky a holky od 2 do 10 let v moderní podobě s interaktivními prvky, rozhýbanými ilustracemi, hlasem vypravěče a hrami. Knížky jsou v češtině a také v angličtině. Najdete tu knihy z Albatrosu, Ediky, Fragmentu a CPressu. Knihy o pejscích, knihy o hasičích, leporela s ilustracemi Rudolfa Lukeše pro nejmenší i dětské detektivky Ivany Peroutkové pro ty větší, vybere si jistě každé dítě. Knihy jsou doplněné o zvýraznění textu pro ty, kdo se spolu s hlasem vypravěče učí číst. Příběhy namluvili zkušení dabéři a dabérky, herci a herečky, třeba Markéta Hrubešová, Jan Vondráček nebo Stanislav Zindulka. Rodiče tu najdou klasiku jako je Dášeňka nebo Ladovy říkanky a zároveň ty nejlepší současné knížky, třeba z projektu Knihozem.

 

Jak si appku stáhnout a na měsíc zdarma zprovoznit zjistí rodiče na Booko blogu: https://booko.cz/booko-je-mimoradne-na-mesic-zdarma

Booko pro Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bookrkids.albatros&hl=en

Booko pro iOS: https://apps.apple.com/ca/app/booko/id1263820175

 

Comments

comments

Vyhledat