V Oboře Hvězda se poběží první ročník RUN AUT

foto: pořadatel akce
foto: pořadatel akce

1. ročník charitativního běhu pro NF AutTalk se poběží pod názvem RUN AUT 2019 23. května v Oboře Hvězda v Praze 6, generálním partnerem je AŽD Praha s.r.o. Charitativního běhu se může zúčastnit celá rodina – připravena je nesoutěžní disciplína pro děti, dospělí mají na výběr kratší či delší trasu. Na všechny účastníky a vítěze čekají hodnotné ceny.

Veškerý výtěžek ze startovného poputuje na nadační fond AutTalk.

Hodnotné ceny pro první tři účastníky ženské a mužské kategorie na každé vzdálenosti zajištěny, podobně drobnosti pro děti.

„Mám velkou radost, že se díky našim partnerům a podporovatelům podařilo uspořádat 1. ročník charitativního běhu RUN AUT. Věřím, že běh bude mít úspěch a stane se oblíbenou každoroční tradicí. Výtěžek z běhu poputuje na naše aktivity a to primárně na podporu rodin pečujících o autistické děti. Já sama jsem velkým fanouškem sportu obecně, běhám ráda, takže už se na RUN AUT moc těším. Doufám, že neudělám ostudu a zaběhnu dobrý čas,“ říká spoluzakladatelka NF AutTalk Kateřina Sokolová.

Nadační fond Kateřiny Sokolové AutTalk
Nadační fond AutTalk podporuje vše, co pomáhá rodičům usnadnit péči o dítě s autismem. Nadační fond AutTalk, který v roce 2015 založila Kateřina Sokolová s tatínkem Janem Sokolem, zprostředkovává přímou finanční podporu pro rodiny, setkávání rodičovských skupin s přednáškami a diskuzemi.

Možnosti jak, kde a čím můžete pomoci, najdete na webu www.auttalk.cz

23. května RUN AUT 2019
Obora Hvězda, start u brány z Libocké ulice
v 18:00 startuje nesoutěžní běh pro děti do 10 let, v 18:30 startují dospělí, kteří si mohou vybrat mezi trasou dlouhou 4 km a 8 km
Registrace: na stránkách https://auttalk.cz/runaut/ či na místě od 17:00
Startovné: dospělí 200 Kč (na místě 250 Kč), děti 50 Kč

Comments

comments

Vyhledat