Boty s Disney princeznami pro maminky i dcerky

foto urbanlux.cz
foto urbanlux.cz

Toms připravil kolekci bot designovaných podle originálních skic oblíbených pohádek Disney Princess. Limitovaná edice bot Disney x TOMS oslavuje originální náčrty nadaného kreslíře Walta Disneyho, jehož snímky jako Popelka, Sněhurka nebo Šípková Růženka zná dnes téměř celý svět.

Zdánlivě nesourodé propojení TOMS a Disney má společného jmenovatele v oblasti sociální odpovědnosti v podnikání. Zatímco TOMS funguje na obchodním modelu One for One, kdy generuje za každý prodaný pár, druhý pár pro dítě, které boty potřebuje, Walt Disney Company mimo finanční podporu různých nadací a neziskových organizací vytváří kampaně jako “Magic of Storytelling”. V rámci této kampaně pak za každou zakoupenou knihu v obchodě Disney nebo fotku přidanou na sociální sítě s určeným hashtagem, zasponzoruje knihu z programu americké neziskové organizace “First Book”, která se zaměřuje na darování knih dětem do rodin s nízkými přijmy.

A i když Walt Disney tvrdil, že největší problém tohoto světa je ten, že všichni rychle stárnou, my věříme, že v každém je kus dítěte, bez ohledu na věk. To se odráží i v první sérii kolekce Disney x TOMS, která je inspirována Popelkou a nabízí jak dětské, tak dámské siluety. K dostání je nyní na www.urbanlux.cz

Comments

comments

Vyhledat