Boulevard má k jídlu mixy od Mardoši!

Na 15. výročí BB Mardoša dělal DJe / foto BB
Na 15. výročí BB Mardoša dělal DJe / foto BB

Bageterie Boulevard pokračuje ve své sympatické snaze být jiná a nabízet něco navíc. Poslední dobou nás zaujaly její hudební mixy, které pro Boulevard namixoval Mardoša z Tata Bojs. Zeptali jsme se ho nejen na ně:

 

Proč je dobré ráno poslouchat hudbu?

Hudbu je dobré poslouchat kdykoli. Tedy kdykoli má člověk náladu. A na co má náladu. Do ranních výběrů jsem tedy nezařazoval příliš vypalovačk, které bych si rád poslechl nebo pustil třeba na večírku. Ráno, přeci jen, jdou lidé ještě trochu unavení do práce, případně se, taktéž trochu unavení, z večírku vrací. V obou případech je myslím lepší písnička co pohladí, než nějaká co člověka mermomocí zvedá ze židle.

 

Jak se liší hudba k snídani, k obědu a k večeři?

Kombinace správné hudby a správného jídla nemá daná pevná pravidla. Především se u lidí velmi liší vkus. A také skus. Tudíž nakombinovat to pro všechny univerzálně nejde. Nakonec mi nezbylo stejně nic jiného, než se spolehnout na svůj cit. Snad strávníci můj výběr skousnou. V ideálním případě je i potěší.

 

Na čem teď pracuješ?

Právě jsme s Tata Bojs na soustředění. Pomalu pracujeme na nové desce. Zatím ještě nemáme hotovou žádnou celou písničku, ale máme tak čtyři poloviční. Dávám tomu rok, maximálně dva. Na podzim chystáme výstavu a zároveň i knihu, které nějakým způsobem představí a uchopí třicet let našeho působení na scéně i mimo scénu.

foto Čestmír Jíra, cestmirjira.com

 

Kde můžete mixy slyšet? Nejautentičtější zážitek bude samozřejmě přímo v kterékoli pobočce Boulevardu: Hrají celý den, podle času můžete narazit na ranní, nebo odpolední mix. Každý si je ale může pustit i na spotify!

A co ještě Boulevard nabízí za novinky? Má hned tři nové pobočky! Před několika dny otevřeli novou restauraci s drivem ve Vestci u Prahy, 30.8. novou  jednotku v OC Letňany a do konce roku ještě přibyde pobočka v Mladé Boleslavi.

https://www.facebook.com/bageterie.boulevard/

https://twitter.com/bageterie

https://www.instagram.com/bageterieboulevard/

Comments

comments

Vyhledat