Cargo Gallery vyhlašuje open call 2020 pro umělce na sezónu podzim/zima 2020

Cargo Gallery vyhlašuje open call 2020 pro umělce v rámci výstavní sezóny pro podzim / zimu 2020. Je určen jak pro umělce samostatné, tak pro skupinové výstavy. Vítány budou projekty studentů, začínajících a mladých umělců. A to především dvourozměrná umělecká díla v oblasti malby, kresby, grafiky, videa, fotografie.

Cargo Gallery je plovoucí kulturní platforma v centru Prahy. Záměrem je podpora a prezentace současných mladých nadějných umělců. Galerie si klade za cíl vytvořit prostor, který po celou dobu výstavy bude živým místem, plným nejen výstav, ale různorodých kulturních akcí, včetně tance, koncertů nebo projekcí filmů pro širokou veřejnost.

Projekty budou vybrány na základě zasedání komise, složené z oslovených odborníků v oboru a zástupcem provozovatele Cargo Gallery. Komise se nezavazuje k vybrání všech projektů, pokud nebudou na požadované úrovni. Komise si vyhrazuje vyřadit všechny projekty, které nebudou splňovat podmínky zadání zveřejněné ve znění Open Callu.

Přihlášky zasílejte nejpozději do 20. 8. 2020 v jednom e-mailu, s předmětem opencall 2020 na: katerina@cargogallery.eu

Požadované přílohy:
– formulář žádosti – ke stažení zde
– znění projektu v rozsahu max. 2 normostran.
– obrazové portfolio a CV umělce/umělců

Výsledky Open Callu budou zveřejněny na webu Cargo Gallery a FB nejpozději do 30. 8. 2020, úspěšní uchazeči budou o výsledcích Open Callu informováni písemně. Galerie se nezavazuje odpovídat neúspěšným uchazečům Open Callu. Galerie si vyhrazuje právo archivovat projekty.

www.cargogallery.eu

Comments

comments

Vyhledat