Ceny Žebřík rozdány, objevem roku je Karin Ann

foto archiv Karin Ann
foto archiv Karin Ann

 

Žebřík tento víkend vyhlašoval hned dva ročníky ankety. Rekordní počet 55 cen se rozdal v pátek 3. září v plzeňském areálu DEPO2015 na akci s podtitulem „Dva Žebříky v jednom“.  Mezi ostřílené hvězdy se zařadila teprve devatenáctiletá zpěvačka Karin Ann, která vyhrála kategorii objev roku a sklidila velký aplaus. Během děkovné řeči uvedla, že právě k Plzni má mimořádný vztah: „Mám velkou radost, že si svou první cenu mohu převzít právě v Plzni, odkud pochází moje maminka, mám tu rodinu a cítím se tu dnes jako doma.“

Na udílení cen se Karin dostavila v outfitu, který vytvořila společně s hollywoodskou stylistkou Ann-Marie Hoang (Cardi B, Migos a další). Ta se také postarala o společný styling a Karin Ann na předávání cen doprovodila.„Spolupracovat na kostýmu se stylistkou z LA byla opravdu výzva, zvlášť když jste od sebe tak daleko,“ uvedla zpěvačka.

 

Speciální ocenění magazínu iREPORT převzal z rukou jeho šéfa Jardy Hudce Michal Prokop (ten byl i mezi vystupujícími). Moderátory večera byli Marek Taclík a Žofie Dařbujánová, mezi oceněnými jsou i Tata Bojs, Marek Ztracený, Mňága a Žďorp, Lucie, Kateřina Marie Tichá, Skyline a řada dalších.

 

Hodinový záznam z finálového večera Žebřík odvysílá Česká televize v pátek 24. září ve 20.15 na ČT Art.

Příští ročník bude už třicátý, hlasovat se bude od 1. ledna a vyhlášen proběhne 1. dubna 2022.

Comments

comments

Vyhledat