Čermák Staněk Comedy: velký úspěch s Leošem Marešem

Čermák Staněk Comedy a leoš mareš, omluvte sníženou kvalitu fota
Čermák Staněk Comedy a leoš mareš, omluvte sníženou kvalitu fota

Dvojice Čermák Staněk Comedy patří i mezi úspěšné autory podcastů. 100. díl vysílání se rozhodli pojmout ve velkém: v divadle a s Leošem Marešem.

4. září v podvečer se tak letní scéna pod Žižkovskou věží stala dějištěm skvěle gradující show, v jejíž první, zpočátku mírně nervózní polovině jsme zažili naživo obvyklé rubriky z podcastu (účinkující si volí mezi dvěma zly, případně improvizovaně hájí vylosované stanovisko k nějaké otázce). Bylo to fajn, příjemně sebeironické a kreativní, ale až druhá polovina večera ukázala potenciál, kteří tihle dva mají s nějakým dalším elementem.

Tím byl pochopitelně hvězdný Leoš Mareš, velký fanoušek dvojice, který se protentokrát prezentoval jako lehce stydlivý hoch z Berouna, který má rád pizzu s ananasem, ale stydí se to přiznat, vyrůstal na příšerné hudbě a horkotěžko ten kulturní deficit dneska dohání. Na hromadu otázek pojatých částečně opět stylem „jedno, nebo druhé, a proč“ (Ferrari, nebo Porsche třeba) odpovídal přirozeně, spíš skromně, ale zejména ke konci fakt vtipně, a zafungovala nedefinovatelná souhra všech tří na pódiu plus extatického publika, které misty dokonce zpívalo. Pocit z večera bylo jednoznačné „o tomhle se bude ještě dlouho mluvit“.

Jelikož Mareš vyjádřil touhu v podobných soirée pokračovat, může se docela dobře stát, že dvojice vtipných exšéfredaktorů bude k vidění s moderátorskou star častěji. Což by pro milovníky podobných žánrů mohla být, jak se na Žižkově ukázalo, fakt dobrá zpráva.

Čermák Staněk Comedy + host Leoš Mareš

Letní scéna pod Žižkovskou věží

4.9. 2020

 

Přečtěte si i náš starší rozhovor s Luďkem Staňkem

Comments

comments

Vyhledat