Česká značka prádla Paon má i pánskou kolekci

 

Česká značka spodního prádla Paon se po několika kolekcích dámského spodního prádla a plavek poprvé vydala do neprozkoumaných vod a připravila pro svou mužnější část publika první pánskou kolekci. Ta obsahuje trenýrky a boxerky v bílé a černé barevné kombinaci s gumou s logem Paon. 

Často se nás muži ptali, jestli máme krom dámského i něco pro ně, takže jsme jim chtěly vyhovět.“ popisuje hlavní impuls k vypuštění pánské kolekci Andrea Kopalová, spoluzakladatelka značky Paon. 

Pánská kolekce se drží stejných zásad, jako standardní dámská kolekce. Trenýrky i boxerky jsou totiž vyrobeny z bambusové viskózy. Ta je kromě vlastnictví certifikace OEKOTEX-100, která zaručuje zdravotní nezávadnost, úžasně jemná a příjemná na dotyk. Látka je vyrobena v České republice. 

S bambusovou viskózou šijeme naše produkty už více než rok a hodně jsme si tento materiál oblíbily kvůli jeho skvělým vlastnostem jako je hypoalergennost a prodyšnost. Byly jsme si tedy už od začátku jisté tím, že pánská kolekce musí být celá z bambusu. Tento materiál je navíc stále vidět na spodním prádle jen výjimečně, takže to bereme i jako částečnou revoluci,“ dodává Kopalová. 

Značka Paon vznikla v roce 2016 původně jako školní projekt dvou kamarádek. Nyní se může pyšnit nejen vytříbenou image a charakterem, ale také vlastními švadlenami a showroomem v centru Prahy. 

https://www.paonlabel.com

foto Paon

Comments

comments

Vyhledat