Českou republiku čeká premiéra ABOUT YOU Awards

ABOUT YOU přichází do české komerční televize TV Nova s evropskou show s předáváním cen influencerům. Večerem provedou významné české osobnosti jako Karolína Kurková, Leoš Mareš, Taťána Gregor Brzobohatá, Monika Bagárová a mnoho dalších. 

ABOUT YOU Awards vznikla, aby ocenila význam a vliv tvůrců digitálního obsahu, přičemž se jedná o jednu z prvních show v Evropě, při níž jsou vyznamenáváni za své výsledky. Od roku 2018 se z ABOUT YOU Awards stal úspěšný televizní formát, který je u mladé cílové skupiny v německé televizi vždy lídrem trhu, který v roce 2019 sledovalo 8 milionů diváků a jehož výsledkem bylo 1,5 miliardy kontaktů přes média.

Čtyři fáze:

Celý proces nejprve začíná veřejnou výzvou účinkujících v sociálních médiích k nominacím, kdy vyzvou svou komunitu k tomu, aby od 24. ledna do 2. února 2020 na webových stránkách ABOUT YOU Awards předkládala návrhy nominovaných osob. V druhé fázi vybere akademie ABOUT YOU Awards Academy* ze všech veřejných návrhů 3 nejlepší v každé kategorii podle dvou kritérií u nominovaných osob: „Jaké je poselství nominovaného?“ a „Je cíl nominovaného uskutečnitelný?“. Tři nejlepší nominované osoby budou zveřejněny v dubnu 2020. V dubnu 2020 mohou fanoušci a sledující hlasovat ve veřejném hlasování na webu www.aboutyou-awards.cz pro svou oblíbenou osobnost ze 3 nejlepších nominovaných.  Vítězové hlasování budou představeni 9. května 2020 v televizní show.  Všichni 3 nejlepší nominovaní ze všech kategorií se zúčastní televizní show v roce 2020.

Sedm kategorií:

Celkem je sedm oceňovaných kategorií: Style, Business, Sport, Empowerment, Digital Art a rovněž Special Award a Idol of the year. Pět z nich je součástí veřejného hlasování online, zbývající dvě – Special Award a Idol of the year – jsou čestné ceny a určuje je výhradně akademie ABOUT YOU Awards Academy.

Comments

comments

Vyhledat