Cesta domů šíří znalost domácího hospice v soutěži

Soutez Bez Kodu
 Cesta domů slaví letos 20 let a právě spustila soutěž o elektrokolo, kuchyňský robot KitchenAid a značkový longboard s batohem. Pro účast stačí vyplnit soutěžní anketu a tipnout si, kolik kilometrů ujedou všechna auta domácího hospice Cesta domů v době trvání soutěže, tedy od 8. do 22. listopadu 2021.

Cesta domů se snaží, aby lidé, kteří si to přejí, mohli zemřít doma, tam, kde to mají rádi a kde se necítí sami. Podporuje jejich rodiny, aby péči zvládly. Pokouší se také prosazovat v české společnosti změny v přístupu k umírání, které vedou k lepší informovanosti, zmírnění tabu a k posílení vědomí, že strávený čas s nemocnými a umírajícími mnohdy připomíná nečekaně objevený poklad.

„Prostřednictvím soutěže chceme oslovit nové publikum a dál šířit myšlenku důstojného a klidného závěru života, ale i získat potenciální nové příznivce a dárce. Cesta domů roste, tvoří stále nové projekty a inspiruje ostatní. Přes určitý posun v proplácení paliativní péče zdravotními pojišťovnami však stále tvoří polovinu veškerých příjmů soukromé a firemní dary,“ vysvětluje ředitelka Cesty domů Ruth Šormová.

Comments

comments

Vyhledat