Co je nového v Kině Pilotů?

foto: pořadatel akce
foto: pořadatel akce

Události v Kině Pilotů 2. 11. – 10. 11.

Novinkami týdne v Kině Pilotů jsou filmy Fany a pes, Abstinent, Terminátor: Temný osud, Boží láska, Bitva o Midway, Tintoretto – rebel z Benátek. V neposlední řadě zde probíhá queer festival Mezipatra.

Fany a pes
od 9. 11.
Víkend v Kině Pilotů s premiérou rodinného filmu Fany a pes
Revoluce se blíží.  Přijďte do Kino Pilotů s dětmi  a prožijte dobrodružství Fany a psa Sputnika.
Máme pro vás připravený zaparkovaný trabant, kdyby chtěl někdo emigrovat na Západ, případně k vyfocení.  Dále omalovánky, samolepky, hračky trabanta a další propriety.
V českém dabingu se představí A. Geislerová, M. Daniel a R. Genzer.
Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2287744 

Abstinent 
od 31. 10.
19letý Adam je pacientem protialkoholní léčebny. Ocitá se tak na místě, které si většina lidí spojuje s už staršími, profesionálními opilci. Adam měl život před sebou. Zbývalo mu jen dodělat maturitu, poslat přihlášku na vejšku. Ale to nespěchalo, byly to hlavně správné časy na pořádnou pařbu s partou nebo na rande s holkou Adam byl přesvědčený, že má všechno pod kontrolou.
Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2281639

Boží láska
od 7. 11.
režie: Gabriel Mascaro
Brazilské artové sci-fi drama. Brazílie, rok 2027. Bůh se neuctívá na mších, ale na tanečních party, a pro rozhřešení si můžete dojet do „fastfoodové“ drive-thru zpovědnice. Úřednice Joana dělá navzdory svým pracovním povinnostem vše pro to, aby naplnila svoje osobní poslání – zabránit co nejvíce párům v rozvodu. Pomáhá jí v tom společenství Boží láska, které se manželům prostřednictvím modliteb a nezvyklých sexuálních praktik snaží navrátit blízkost a víru. Sama Joana ale také prochází životní krizí. Futuristické drama nabité elektrizující vášní s ohromujícím dystopickým vizuálem. Režisér Mascaro se v našich kinech uvedl již předchozím snímkem Neonový býk.
Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2287813

Bitva o Midway
od 7. 11. 
režie: Roland Emmerich
Válečný velkofilm režiséra R. Emmericha (Den nezávislosti, Godzilla) líčí příběh příslušníků amerického námořnictva a letectva v bitvě u Midway, která znamenala zlom na pacifickém bojišti druhé světové války. Hvězdně obsazený film působivě ukazuje nejen pozadí konfliktu, ale zejména bitvu samotnou, která doposud nikdy nebyla natočena takto velkolepě.
Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/2287816 

Festival Mezipatra v Kině Pilotů
od 8. 11.
Filmový festival organizovaný občanskými sdruženími Mezipatra a STUD Brno. Každoročně představuje české i zahraniční filmy s LGBTQ+ tématy a jejich tvůrce a tvůrkyně. Filmy oceňuje odborná porota v rámci prestižní soutěže mezinárodních filmů. Hlavní část festivalu probíhá v Praze a Brně a formou ozvěn ve vybraných městech.
Vstupenky: http://www.kinopilotu.cz/#program

Kino Pilotů dále vysílá snímky HRA, Joker, Deštivý den v New Yorku, Bluesman. Parazit.

Comments

comments

Vyhledat