CONVERSE LOVE FEARLESSLY

CONVERSE LOVE FEARLESSLY
CONVERSE LOVE FEARLESSLY

Vyšperkuj si tenisky Converse Chuck Taylor a ukaž, co pro tebe znamená pojem sebeláska

28. 2. 2020 ve Westfield Chodov

 

Značka Converse spustila globální kampaň inspirovanou oslavami jedinečnosti každého z nás. Kolekce Chuck Taylor All Star s názvem Love Fearlessly je provázaná s kampaní, která vyzývá k sebelásce, sebevyjádření a sdílení této myšlenky s ostatními.

V rámci této kampaně proběhne v pátek 28. února 2020 speciální akce v prodejně Converse ve Westfield Chodov (patro 0), která se změní na kreativní studio s neomezenými možnostmi personalizace ikonických tenisek nejen z nové kolekce. Kreativní a tvůrčí atmosféru mohou návštěvníci ve zmíněný den zažít mezi 14h a 19h.

K dispozici bude hned několik možností kreativního vyžití na nově zakoupených modelech. Na místě bude možnost tisku na tričko nebo ilustrace na tenisky a plátěnku, které bude malovat naše umělkyně Klára Tesařová. K dispozici budou různé ozdoby, nášivky a fixy, kterými si bude možné popsat tenisky dle vlastní fantazie a představ o sebelásce. Návštěvníci se mohou nechat tetovat talentovanou tatérkou Týnou Nezbedou, která má pro všechny připravené své originální návrhy. Vyjádření sebelásky nebylo nikdy snazší!

 

 

Více o aktuálních kolekcích Converse – http://www.conversecz.com.

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

Comments

comments

Vyhledat