Converse: Návrat Tylera, The Creatora

foto Converse
foto Converse

 

LIMITOVANÁ KOLEKCE GOLF le FLEUR*

Návrat Tylera, The Creatora

Listopad je měsícem návratu krále Tylera, The Creatora, který společně s Converse představuje novou limitovanou kolekci Golf Le Fleur*. Plodná spolupráce započala v létě roku 2017 reinterpretací One Starů  a vyvíjí se s každou další sezónou. 

Podzimní modely Golf Le Fleur* se tentokrát zahalily do neutrálních barev a je to vůbec poprvé, kdy se Tyler postaral o prémiovou siluetu Chuck 70. Netradiční hořčičné a béžové tóny kolekce nijak neubírají na odvážnosti a originalitě každého kousku limitky. Speciální edice je oslavou svobodného projevu, individuality a dlouhodobého partnerství progresivního rappera se značkou.

Nová limitka obsahuje dva kotníkové modely Chuck 70 a jeden One Star. Na své si přijdou i milovníci pohodlné bundy s kapucí, která je na podzim nepostradatelným stavebním kamenem každého streetového šatníku.

Kolekce Golf Le Fleur* bude v prodeji od 15. listopadu v obchodě Converse v Centru Chodov a u vybraných prodejců (Footshop, Freshlabels, Queens).

Více o aktuálních kolekcích Converse – http://www.conversecz.com.

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

O CONVERSE:

V některých ohledech nás znáš. Converse vyrábí Chuck Taylor All Star a One Star tenisky už po více než jedno století a nyní pracuje na vytvoření nové streetové klasiky. To, co nosíš je inspirováno sportem, ulicí a kulturou, Converse to sleduje a redefinuje s tebou. Když obouváš Converse, vytváříš autentický pouliční styl, a to jednoduše tím, že jsi sám sebou. Nezáleží na tom, zda má Chucky na sobě sedmdesátiletá basketbalová legenda na obrázku v knize nebo jsou k vidění na tobě na ulici, Chucky byly vždy “na pohodu” …protože je nosíš právě ty. Nevíme, jakou cestou se vydáš, ale jedno je jisté, že Converse vezmeš na tu cestu s tebou. 

Comments

comments

Vyhledat