Converse představuje jarní modely Chuck 70 AT-CX

Nové jarní modely Chuck 70 AT-CX jsou stvořeny pro ty, kteří se nebojí objevovat jak v životě, tak i v terénu. Vyskočte s nimi na pódium a nechte se unášet na vlně kreativity.

Converse Chuck 70 AT-CX v sobě spojují dědictví značky s inovacemi pro maximální pohodlí. Ukazují, že jde stále vycházet z tradice, a přitom být aktuální a moderní. Tento model je ideální pro přechod ze zimy na jaro. Budete se v něm cítit v bezpečí a nestálé počasí vás nezaskočí. Vyvýšená podrážka a odolný bavlněný kepr vás provede městem i drsnějším terénem. Ikonická silueta Chuck 70 zase dodá všestranný styl, který se hodí pro každodenní povinnosti, tak i pro chvíle, kdy chcete zářit na pódiu.

Nejviditelnějším znakem modelu Chuck 70 AT-CX je zaoblená podrážka s diamantovým vroubkováním a výkroji podél celé boty z ultra pohodlné CX pěny. Můžete v nich tak strávit celý den v maximálním komfortu. Pro jarní sezónu se můžete těšit ze čtyř barevných provedení, které jsou všechny v zemitých nenápadných tónech. Béžová a šedá verze mají našitý černý kulatý znak Converse z umělé kůže a působí minimalisticky a nenápadně.

Oproti tomu si další dva modely hrají s kontrastními barvami, stále ale drží přírodní a zemité ladění.

Model Chuck 70 AT-CX je k mání u vybraných prodejců a na oficiálním českém e-shopu www.converse.cz.

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

Comments

comments

Vyhledat