Converse přináší novou siluetu Chuck Taylor All Star Cruise v deformované realitě

Slovenský 3D umělec a Art Director Miky Nemček, tvořící pod přezdívkou Obsēdant, vytvořil pro Converse na letošní Mercedes-Benz Prague Fashion Week unikátní prostorovou iluzi nového Converse modelu Chuck Taylor All Star Cruise. V patnácti sekundové animaci se střídají čtyři scény, které diváci v plné parádě uvidí na LCD obrazovce ve velikosti dvanáct krát pět metrů přímo v areálu týdne módy v pražských Holešovicích, a to od 1. do 4. září 2023. 

Letošní ročník Mercedes-Benz Prague Fashion Week přinese nejen bohatou nabídku módních přehlídek, ale také představí digitální instalaci Converse. Obrazovka s videem přehraje v rámci patnácti sekund prostorově vystupující obraz, kde hlavní roli hraje právě Converse bota v nové siluetě. Technologicky náročná animace je od Mikyho Nemčeka. Miky je slovenský 3D umělec a Art Director s originálním stylem založeným na bohatých barvách a vizuální síle propracované do posledního detailu. 

Converse tak propojuje uznávaný lokální event s lokálním umělcem a přináší do Prahy fascinující technologii, která tvoří ve světě animace a reklamy žádaný směr. Anamorfické iluze přináší divákovi jedinečný zážitek nečekaného. Dočkají se totiž vizuálně bohaté podívané, která při pohledu z jednoho konkrétního bodu vystupuje ven z obrazovky a nabízí netradiční pohled na produkt na obraze.

“Jsem rád, že mohu konečně představit svoje 3D animace i v Čechách a to právě v této podobě. Zrovna Converse nabízí perfektní objekt, který jsem mohl rozpohybovat a nabídnout tak cool prezentaci s vizuálním přesahem.” upřesňuje svoji motivaci Miky. 

Propojení módy a technologií je trendy nejen co se funkčnosti týče, ale nabízí i nepřeberné množství inspirace a vizuálně bohatých objektů. V tomto případě posloužil jako objekt animace nový model od značky Converse se jménem Chuck Taylor All Star Cruise. Bota vychází ze skejtového dědictví Converse a naznačuje hravost a nové a nečekané designy se kterými brand tak rád přichází. 

Daniela Bacílková, lokální brand manažer Converse, doplňuje: “Máme z této spolupráce obrovskou radost, protože se nám podaří v Praze představit novou siluetu právě v této podobě, navíc na lokální a respektované události, jakým je právě pražský Mercedes-Benz Prague Fashion Week.” 

Novinky o animaci i o nových kolekcích Converse můžete sledovat na na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

 

Comments

comments

Vyhledat