Converse projekt OUR BEAT dorazil do Česka

Converse celosvětový projekt Our Beat má zviditelnit začínající nadějné umělce z komunity All Stars. Na základě otevřené výzvy se spojili Michael Nováček a Catharine Garcon, kteří spolu vytváří jedinečný hudební projekt

Cílem projektu Our Beat, který zajišťuje značka Converse, je podpořit a zviditelnit mladé hudební talenty, kterým chybí nejen zdroje, ale často i odvaha se hlásit o slovo. Myšlenka celého Our Beat vychází z komunity Converse All Stars. Jde o celosvětovou skupinu nadějných lidí, kteří díky Converse mohou získat nové zkušenosti a posunout se blíže ke svým snům. Například v roce 2022 se All Stars Natalie Kubenk osobně setkala s americkým hudebníkem Tylerem

Our Beat projekt je výjimečný tím, že vyzývá k propojení nečekaného. Zvyšuje tak vzrušení z toho, že nevíte, co vznikne. Zapojili se do něj All Stars po celém světě a právě probíhá i jeho česká verze, do které se zapojily dva nadějné talenty, které ale na první pohled spojuje jen máloco. Přesto průběh procesu napovídá, že se jim podařilo nejen najít nejen společný jazyk, ale i klíč k propojení svých odlišností. 

V rámci Our Beat se zapojili dva členové All Stars: videomaker, tanečník a hudebník Michael Nováček spolu s DJkou a studentkou grafiky  Catharine Garcon. Oba dva pracují se zvukem naprosto odlišným způsobem a zadáním bylo právě spojit jejich dva odlišné hlasy v jeden. Vytvořit mají společný jeden 3min. track, který v sobě skrývá i příběh a tento proces tvorby zvěčnit videem.  

Hlavní nosným tématem je identita. Michal s Catharine se inspirovali záznamy různých hlasů ostatních All Stars, kteří říkají, co pro ně Identita znamená, každý v jiném jazyce. Tyto hlasy teď používají k tvorbě finálního tracku, který vyjde spolu se všemi All Stars songy z celého světa v rámci tzv. Our Beat AS Anthem. To je v plánu na duben 2023. Máme se tedy rozhodně na co těšit, a proto sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

Comments

comments

Vyhledat