CONVERSE VZÁVÁ HOLD DIY

Converse
Converse

Kolekce, která se jmenuje CRAFTED WITH LOVE oslavuje lásku nejen k druhým, ale klade velký důraz na sebelásku a vztah každého k sobě samému. Něžné výšivky i nápisy vyzývající k pozitivní energii a připomínající valentýnské vzkazy, které si můžete přečíst kdykoliv a udělat si tím radost. Converse si vzal ze zamilovaného svátku to nejlepší z jeho tradice, ale současně mu přidal i moderní rozměr.

 

V limitované kolekci objevíte jak klasické Chuck Taylor 70 modely, tak trendy vyvýšené podrážky v podobě Run Star Hike a Chuch Taylor All Star Lift. Na všech objevíte drobné výšivky, které působí nenápadně a zasněně. Současně propůjčují modelům zamilované kouzlo a pro každého jsou srozumitelné a jasně čitelné. Vyšité pusy, srdíčka, nápisy Love Me i výraznější motiv srdce na Run Star Hike ladí do červené a růžové barvy, což vkusně doplňuje černý a bílý textilní základ Converse tenisek.

 

Pokud se rozhodnete darovat valentýnské Converse jako dárek, potěší vás rozhodně vnitřní strana jazyka, která je navržena tak, aby připomínala přání a můžete do ní vepsat věnování. Hravý detail objevíte i na spodní části podrážky, kde se skrývá rozdělená namalovaná pusa. Vyvýšené Run Star Hike pak mají růžový detail s přesahem a dotažený červenou Chevron hvězdou, symbolem značky Converse.

 

Kolekce k dostání u vybraných prodejců.

Více o aktuálních kolekcích Converse – http://www.conversecz.com.

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

 

 

Comments

comments

Vyhledat