Converse x Stüssy Chuck 70 vzdává hold surfařské kultuře

Nejnovější design modelu Chuck 70, který vznikl ze spolupráce s kalifornskou značkou Stüssy, vzdává hold surfařské kultuře v podobě konopí a perleťových cvočků.

Limitovanou edici legendárního modelu Chuck 70 spoluvytvořil Converse s neméně legendární značkou Stüssy a společně se tak vrací k typickým texturám 90. let. Zdobení perlami a na první pohled rozpoznatelný konopný materiál dodávají modelu jedinečnost a silný charakter. Značka Stüssy byla založena na přelomu 80. a 90. let v Kalifornii a vychází z uvolněné surfařské kultury, která je tak typická právě pro tento americký stát. Od té doby se podílí na definování tzv. casual-wear a patří k jedněm z nejoblíbenějších značek streetstylové módy. Jejich perlové logo na Chuck 70 je tam dokonalým propojením dvou amerických legend. 

Výrazná textura modelu z hrubého konopí si nese všechny znaky Converse boty. Kombinace hrubé látky s perlami pak vytváří výrazný kontrast s vintage kouzlem. Logo Stüssy All Star objevíte ještě na jazyku. 

Jde již o třetí spolupráci mezi Converse a Stüssy, přičemž se pokaždé jednalo o rychle vyprodaný hit. Tato poslední spolupráce se silným nostalgickým nádechem, který sedí k momentálně velmi trendujícím 90. letům, je k mání exkluzivně na novém českém eshopu www.converse.cz.

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

Comments

comments

Vyhledat