Czech Music Crossroads Open Call 2020

I letos mohou interpreti z oblasti world music, folku, jazzu nebo experimentální hudby přihlásit své projekty do showcase přehlídky Czech Music Crossroads. Vybraní hudebníci se představí ve dnech 13.–14. července 2020 veřejnosti a profesionálům z celého světa v industriálních prostorách Dolních Vítkovic v Ostravě. Nebude chybět bohatý workshopový a konferenční program či mentorská setkání.

Sedmý ročník představí to nejzajímavější nejen z české, slovenské a polské scény, ale letos poprvé i z Asie: „Jižní Korea se v posledních letech stala hudební velmocí díky otevřenosti místních hráčů i hlubokým tradicím. Těší mě, že Crossroads patří k prvním přehlídkám, které korejskou hudbu uvedou do evropského kontextu,“ upřesňuje mezinárodně respektovaný odborník Petr Dorůžka.

 

Rádi byste na Czech Music Crossroads vystoupili? Vyplňte do 28. února 2020 přihlašovací formulář. Z došlých přihlášek vyberou organizátoři šest projektů, jejichž jména ohlásí během měsíce března.

 

http://crossroadsmusic.cz/czech/prihlas-kapelu

 

„Naším cílem zůstává představit domácí hudbu zahraničním odborníkům, festivalovým organizátorům, agentům a publicistům a přinášet nové podněty ke spolupráci. Návštěvníkům z hudební branže pak nabízíme možnost setkat se se zajímavými osobnostmi a stát se na dva dny součástí mezinárodní komunity, sdílející během workshopů a koncertů své nadšení pro nevšední hudbu. Doufáme, že Czech Music Crossroads znovu přispějí k navázání nových kontaktů či přátelství,“ dodává ředitelka Czech Music Crossroads Petra Hradilová.

 

Akce se koná za podpory Ministerstva kultury, Moravskoslezského kraje a Statutárního města Ostrava.

Comments

comments

Vyhledat