Daniel Sloss přiveze do Prahy svou novou stand-up show

foto pořadatel akce
foto pořadatel akce

13. 10. 18 Kino Lucerna, Praha

Praha, 8. června 2018 – Jedno z nejrychleji rostoucích jmen stand-upu se vrací do České republiky. Skotský uznávaný a oceňovaný komik Daniel Sloss se svými vystoupeními procestoval více než dvacet osm zemí světa od New Yorku po Nový Zéland. Pro společnost Netflix letos natočil hned dva pořady. Po loňském vyprodaném stand-upu se 13. října vrací do Prahy, aby v prostoru Kina Lucerna představil svou novou show s názvem X. Speciálním hostem bude začínající britský komik Gareth Waugh. Vstupenky (570 Kč) jsou v prodeji od 8. června na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketmaster. Show proběhne v anglickém jazyce bez překladu.

Daniel Sloss účinkoval hned v osmi epizodách americké talk show Conan a jedenáctkrát za sebou vyprodal edinburský festival Fringe, kde platí za jeden z největších taháků posledních let. Podmanil si také londýnský prostor West End či Off-Broadway v New Yorku. Vystupoval v pořadech Roast Battles Drunk History stanice Comedy Central, v relaci Sunday Night at the Palladium televize ITV či Late Late Show with Craig Ferguson televize CBS. Ve svých dvaadvaceti letech napsal, financoval, režíroval a účinkoval v šestidílné online sérii M.U.F.F. Jeho vystoupení v rámci Tedx Talk vidělo přes 600 000 lidí a videa na internetu čítají dohromady více než 5 milionů zhlédnutí. Pro Netflix letos natočil speciály Dark Jigsaw, dříve známé jako So?. V současnosti se komik vydává na svou desátou světovou tour.

V pouhých sedmnácti letech se Sloss stal historicky nejmladším finalistou britské soutěže So You Think You’re Funny? určené pro začínající komiky. Nejmladším účinkujícím byl také v rámci svého prvního stand-upu na edinburském Fringe. Od té doby se každoročně vrací s novou show a vystupuje pokaždé pro plnou kapacitu 10 000 lidí.

Comments

comments

Vyhledat